Phil Spencer podzielił się swoim podsumowaniem Xbox. Ponad 900 godzin przy konsoli

Phil Spencer
Newsy Xbox Series Xbox Series S

Szef marki Xbox, sam Phil Spencer podzielił się swoim podsumowaniem tego roku na konsoli. Okazuje się, że poza zarządzaniem znalazł sporo czasu na gry. Facet zdecydowanie lubi produkcje z odgrywaniem ról, a jego bezwzględnym numerem 1 w 2023 roku był Starfield od Bethesdy. Nie zabrakło też innych produkcji.

Phil Spencer kocha Starfielda

Wczoraj pisałem o rocznym podsumowaniu Xbox i PlayStation, czyli takim Wrapped dla gier. Sporo graczy postanowiło sprawdzić, co im w duszy grało, a przy okazji podzielić się tym ze społecznością. Nie inaczej było w przypadku CEO Xboksa. Swoje podsumowanie udostępnił też Phil Spencer. Facet jest znany z tego, że poza obejmowaniem roli CEO w firmie nadal gra w gry i sprawia mu to sporo radości. W minionym roku spędził przy swojej konsoli ponad 900 godzin, a królował u niego Starfield.

917 godzin to naprawdę niezły wynik. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że CEO ma też na głowie sporo innych rzeczy. Mijający rok to w dużej mierze walka o przejęcie Activision, ale też dalsze kierowanie marką Xbox, rozwijanie usługi Game Pass czy odbywanie kilku ciekawych premier. Bezwzględnie istotny był Starfield od Bethesdy, który dla Spencera okazał się najdłużej katowaną produkcją.

W jego zestawieniu znalazło się też miejsce na Diablo IV, w którym szef marki Xbox zdołał wbić 100-poziomowego druida, a także Pillars of Eternity czy Forza Horizon 5. A jak wasze podsumowania, czy znalazło się w nich coś zaskakującego?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie