Peacemaker opowiada dzieciom o swoich akcjach

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Nowy zwiastun serialu Peacemaker – tylko dla dorosłych

Najnowszy trailer serialu Peacemaker sugeruje, że zdecydowanie nie będzie to grzeczna bajeczka dla dzieci.

W przeciwieństwie do produkcji Marvela, z których znaczna większość otrzymuje kategorię wiekową PG-13, DC nie zamierza raczej bawić się z widzami. Widać to już po kolejnym zwiastunie nadchodzącego spin-offu The Suicide Squad. Tenże trailer został celowo oznaczony jako przeznaczony wyłącznie dla dorosłych, przede wszystkim ze względu na wulgarny język oraz sceny przemocy. Zobaczcie sami:

Tytułowy Peacemaker to antybohater, którego celem jest zaprowadzenie pokoju za wszelką cenę. Aby to osiągnąć, nie cofa się przed zabijaniem. W głównej roli powraca tu John Cena. Oprócz niego na ekranach pojawią się m.in. Chukwudi Iwuji, Danielle Brooks, Steve Agee, Robert Patrick, Jennifer Holland oraz Chris Conrad. Premiera serialu już 13 stycznia 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się