PC Gaming Show 2022 zapowiedziane. 11 bit studios pokażą nową grę

PC Gaming Show 2022
Newsy PC

Podczas PC Gaming Show 2022 mamy szansę zobaczyć m.in. niezapowiedzianą jeszcze produkcję od 11 bit studios.

Polskie studio ma teraz pełne ręce roboty, ale też nie zwalnia tempa. Twórcy Frostpunk zaprezentują bowiem nowy materiał. Być może w czerwcu dowiemy się zatem, czym był tajemniczy filmik zamieszczony przez studio w kwietniu; na szczegóły niestety musimy zaczekać. Wygląda na to, że będzie warto – jako że 11 bit studios nie będą oczywiście jedynymi gośćmi imprezy dla fanów PC.

Wśród zapowiedzianych deweloperów mają się pojawić m.in. Klei Entertainment (twórcy Don’t Starve), Sam Barlow ze zwiastunem Immortality czy Bohemia Interactive ze względu na zapowiedzianą niedawno Armę 4. Organizatorzy niestety nie zapewnili pełnego programu transmisji, zatem czeka nas z pewnością jeszcze wiele niespodzianek. O wszystkim dowiemy się jednak dopiero za parę tygodni.

Zgodnie z zapowiedzią sprzed paru miesięcy PC Gaming Show 2022 odbędzie się 12 czerwca o 21:30 czasu polskiego. Transmisje będzie można śledzić na YouTube oraz Twitchu. Całość poprowadzą Sean “Day[9]” Plott oraz Mica Burton.

Jak widać, nawet mimo braku E3 w tym roku czeka nas dużo emocji w gamingowym świecie. Tego samego dnia co PC Gaming Show 2022 odbędzie się również konferencja Microsoftu, na której poznamy m.in. nowe tytuły od Bethesdy. O nowościach zaprezentowanych podczas poszczególnych imprez z pewnością będziemy informować na bieżąco.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie