Patch do The Division powinien skończyć z długim czekaniem na rozgrywkę

Patch do The Division powinien skończyć z długim czekaniem na rozgrywkę
Newsy PC PS4 XOne

Mała łatka naprawia dwa frustrujące błędy.

Studio Ubisoft przeprowadziło wczoraj kolejną przerwę techniczną na serwerach The Division i jeśli chcecie wiedzieć, co zostało podczas niej naprawione, już śpieszymy z tłumaczeniem.

Po pierwsze deweloper naprawił problem, przez który mogliśmy nieraz doświadczać bardzo długiego oczekiwania w kolejce na rozpoczęcie rozgrywki w trybie Przetrwanie. Po drugie usunięto błąd, przez który po zabiciu Larae Barrett’a na balkonie nie dostawaliśmy łupu, który blokował się w niedostępnym miejscu (błąd obrazuje poniższy filmik). Po wczorajszej łatce wszystkie skarby powinny bez problemu stać się naszą własnością.

Dajcie znać, co jeszcze Waszym zdaniem Ubisoft powinien załatać w swojej sieciowej strzelaninie.

The Division na PlayStation 4 Pro w 4K kontra 1080p. Widać różnicę?

The Division dostało aktualizację dodającą kilka opcji w wersji na PlayStation 4 Pro. Produkcja działa w rozdzielczości 4K (skalowane), ma także trochę nowych detali graficznych. Ale czy to wystarczy, aby prezentowała się dużo lepiej na PS4 Pro w porównaniu do zwykłej wersji PS4?

Przekonajcie się o tym oglądając poniższy materiał wideo. Jest tutaj sporo kadrów, które dokładnie pokazują obie wersje. Dajcie też koniecznie znać w komentarzach, czy Waszym zdaniem różnica jest spora.

The Division – zobaczcie, gdzie najczęściej giną gracze w trybie Przetrwania

Tryb Przetrwanie jest obecnie ogrywany przez agentów wyposażonych w komputery PC oraz konsole Xbox One. Podczas takiej zabawy musimy walczyć nie tylko z żywym przeciwnikiem, lecz również z warunkami pogodowymi oraz wirusem panoszącym się w powietrzu. Nie każdy jest w stanie sprostać takiemu zadaniu i często jesteśmy zmuszeni dać za wygraną. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, w jakich miejscach śmierć dopada agentów najczęściej, spójrzcie na poniższe infografiki, które Ubisoft przedstawił na swoim oficjalnym forum.

Zebraliśmy dane, aby sprawdzić, gdzie w trybie Przetrwania najczęściej giną gracze. Im większa ikonka śmierci, tym więcej graczy zginęło w tym rejonie. Należy pamiętać, że przedstawione są tylko większe skupiska zgonów – tłumaczy deweloper.

Pierwsza ilustracja przedstawia ogólny rozkład skupienia miejsc zgonów:

Druga ilustracja to śmierci spowodowane przez postaci niezależne:

Ostatnia ilustracja to śmierci w trybie PVP.

Ubisoft informuje również, że prowadzi obecnie prace nad likwidacją kolejnych problemów i błędów w The Division, wśród których znajdują się:

Problemy z płynnością gry na komputerach PC

Jesteśmy świadomi kilku problemów z płynnym działaniem gry na komputerach PC, związanych z awariami trybu pełnoekranowego i obciążeniem procesora. Kwestie te są aktualnie badane i jeżeli obserwujecie problemy z tego zakresu, odwiedźcie forum pomocy technicznej i podajcie nam wszelkie informacje, jakie mogą być przydatne.

Błędy na PS4

Otrzymaliśmy również szereg zgłoszeń od graczy z konsol PS4, którzy zaobserwowali błąd CE-34878-0. Również badamy tę sprawę i zawiadomimy was, jak tylko zbierzemy więcej informacji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie