Patch do The Division – mała aktualizacja nie pozwoli tak szybko zdobywać doświadczenia

Update dzisiaj ląduje w grze.

Ubisoft informuje na swoim oficjalnym forum, że dzisiaj w godzinach porannych rozpoczęła się przerwa techniczna na serwerach The Division. Według planów, potrwa ona od godziny 9:30 do około godziny 12:30. Usługi sieciowe nie będą w tym czasie dostępne.

Podczas przerwy technicznej zaimplementowany zostanie nowy patch do The Division i choć lista zmian ogranicza się jedynie do dwóch pozycji, wydają się dosyć ważne. Oto one.

Patch do The Division:

– Naprawiono błąd, przez który zestaw DeadEye 4 współpracował z celownikami, które nie mają opcji przybliżenia
– Naprawiono błąd, przez który gracze zdobywali za dużo doświadczenia Strefy Mroku.

Dajcie znać, czy wcześniej rzeczywiście przyrost doświadczenia Strefy Mroku wydawał się Wam zbyt szybki. Tym, którzy jeszcze nie grali w The Division przypominamy natomiast, że dostępne jest już demo gry.

Demo The Division już na PC i Xbox One. Wkrótce na PS4

Jeśli zawsze była ważniejsza gra do kupienia niż The Division i jeszcze nie sięgnęliście po ten tytuł, macie okazję przetestować go za free.

Ubisoft udostępnił pod koniec lutego darmową wersję testową gry, czyli mówiąc wprost – otrzymaliśmy demo The Division. Jest ono dostępne od 28 lutego na komputerach PC oraz konsolach Xbox One (tutaj pobierzecie w wersji na XOne klikając w opcję Wypróbuj bezpłatnie).

Jednocześnie deweloper informuje, że posiadacze PlayStation 4 będą mogli pograć w demo The Division od dnia 9 marca.

Co zawiera taka wersja próbna? Przede wszystkim możemy w nią pograć tylko przez 6 godzin. Ten czas można spożytkować na granie w kampanię fabularną oraz bieganie po strefach mroku i zabawę ze znajomymi w trybie kooperacji.

Wszystkie poczynione postępy w demo The Division będziemy mogli przenieść do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujemy się na jej zakup. To jak, znajdą się chętni na sprawdzenie produkcji?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.