Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch do Need for Speed Payback. Ghost Games nie opuszcza wyścigów, szykują się zmiany

Deweloperzy ujawnili, kiedy wyląduje nowy patch do Need for Speed Payback jednocześnie tłumacząc, co w nim znajdziemy.

19 czerwca otrzymamy kolejny patch do Need for Speed Payback, który wprowadza wiele zmian, o które prosili fani gry.

Wszystkie samochody mogą osiągać poziom 399, zmienia się system kolizji w zawodach Speedlist, można tworzyć szybkie wyścigi i nie tylko – czytamy na oficjalnej stronie wyścigów. Poniżej znajdziecie listę zmian i nowości, którą udostępnili deweloperzy.

Patch do Need for Speed Payback – czerwiec 2018 – zmiany, poprawki, nowości:

Funkcje

AllDrive: szybkie wyścigi

Rywalizuj ze znajomymi kiedy chcesz i gdzie chcesz. Teraz możesz tworzyć własne wyścigi w trybie AllDrive i zapraszać do udziału wszystkich graczy ze swojej sesji Hangout. Wybierz miejsce, wyślij zaproszenia innym graczom na serwerze i dotrzyj do mety przed nimi.

Maksymalny poziom dla wszystkich samochodów podniesiony do 399

Ostatnio testowaliśmy Skyline’a Eddiego. Teraz każda fura może stać się piękną bestią. Dzięki tej aktualizacji wszystkie samochody mogą osiągnąć poziom 399, a nie jak do tej pory – 299. To jedna z najbardziej oczekiwanych zmian. Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć wasze wspaniałe konstrukcje.

Paczka samochodów

Zgarnij te trzy samochody ze świeżej paczki w postaci płatnego DLC:

 • Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
  • Spróbuj szczęścia w raju hazardzistów, prowadząc ten stylowy wóz. Jego wyraziste włoskie wzornictwo to sygnał dla rywali: nie pokonacie auta tej klasy.
 • Chevrolet Colorado ZR2
  • Ten terenowiec jest gotowy, by wymiatać na drogach i piaskach Fortune Valley. Dzięki podrasowanemu silnikowi zostawisz konkurencję w kłębach kurzu!
 • Land Rover Range Rover Sport SVR
  • Tak masywny wóz robi wrażenie na drodze i poza nią. Ten wygląd nie jest tylko na pokaz – on wygląda i jeździ jak bestia.

AllDrive: koło czatu

Widzieliśmy różne pomysłowe sposoby, jakie wykorzystujecie do porozumiewania się w trybie AllDrive, i postanowiliśmy trochę ułatwić wam życie. Teraz można podzielić się ze wszystkimi swoimi przemyśleniami, korzystając z nowego koła czatu. Wybierz emotkę, a pojawi się ona nad twoim samochodem, widoczna dla innych kierowców, lub jako wskaźnik na ekranie znajomego, jeśli nie widzi twojego auta.

Wstrzymanie kolizji na starcie wyścigów Speedlist

Nic tak nie psuje zawodów Speedlist, jak zderzenie na starcie. Teraz wykrywanie kolizji będzie zawieszone na pierwsze 10 sekund wyścigów Speedlist, żeby można było się oderwać od stawki, nim rozpocznie się jatka.

Świeże porzucone samochody: pojazdy szefów wszystkich 10 lig ulicznych

Pokaż wszystkim, kto tu rządzi, zbierając samochody przywódców wszystkich lig ulicznych, a do tego niektóre kultowe fury z Need for Speed. Mając na uwadze wasze opinie, będziemy zrzucać na opuszczone tereny Fortune Valley jeden samochód tygodniowo, więc oczy szeroko otwarte!

Włączanie i wyłączanie interfejsu

Chcesz jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie gry, bez wszystkich map i statystyk przed oczami? Wyłączaj i włączaj interfejs, kiedy zechcesz. Teraz można niemal poczuć ten cyfrowy wiatr we włosach.

Dodatki indywidualne

Syreny policyjne

Dzięki czterem różnym sygnałom radiowozów sprawisz, że rywale poczują twój oddech na plecach. A doskonale do nich pasuje. . .

Wielokolorowe podświetlenie podwozia

Wprowadzamy ogromny wybór wielokolorowych neonów o różnych poziomach rzadkości – teraz możesz stanowić nie tylko fizyczne, ale i wizualne zagrożenie na drodze. I świetnie przy tym wyglądać. Połącz syreny z czerwono-niebieskimi neonami i ruszaj w pościg.

Felgi

Spersonalizuj swoją brykę jeszcze bardziej dzięki 24 wyjątkowym felgom – po osiem z 3SDM, fifteen52 oraz HRE Performance Wheels:

 • Fifteen 52
  • Outlaw 003, a także trzyczęściowe Penta GT, Evo SC Block, RSR Apex, RSR Chicane, RSR Holeshot, RSR Stage, TurboMac SC
 • ·3SDM
  • 3.0 1 V2, 3.01 FX2, 3.05, 3.33 FX2, 3.06 FR, 3.35 FX2, 3.41 FR, 3.66 FR
 • HRE
  • 305 Mono, 935, C109, P200, R101, RS106, S107, S201H

Źródło: EA, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%