Darmowy dodatek ląduje dzisiaj w strzelaninie z wielkimi robotami

Jest również nowy patch.

Już dzisiaj możemy spodziewać się kolejnego dodatku do Titanfall 2. Jak zaznaczali deweloperzy w zeszłym tygodniu: Nasz szósty pakiet DLC do Titanfall 2 o nazwie „Gry wojenne” będzie dostępny za darmo na wszystkich platformach już 27 czerwca.

Jednocześnie dostaniemy kolejny patch do Titanfall 2, który rozprawi się z wieloma błędami zgłaszanymi przez graczy. Pełna lista zmian dostępna jest na forum tytułu w tym miejscu.

A co wprowadza dodatek Gry wojenne do Titanfall 2?

  • Mapa: Gry wojenne – Piloci na Kresach często używają podczas treningów symulatory, wykorzystując realistyczne rekonstrukcje historycznych bitew jako scenariusze walk. Istotnymi elementami mapy „Gry wojenne” są sklepy cywilne, wysokie budynki pozwalające pilotom prowadzić wymianę ognia z wysokości okien, ulice przeznaczone do walki Tytanów znane z bitwy o Miasto Aniołów oraz wielkie, otwarte garaże dla czołgów do walki w zwarciu z bitwy o bazę lotniczą Sierra. Obrzeża mapy utrzymane są w czystej estetyce VR idealnej do pojedynków Tytanów, podczas gdy piloci mogą przemieszczać się wzdłuż jasnych, połączonych ze sobą tras z wykorzystaniem ścian.
Dodatek Gry wojenne do Titanfall 2
Dodatek Gry wojenne do Titanfall 2
  • Mapa do szybkiego szturmu: Ruch uliczny – Zniszczony ośrodek badawczy, gdzie odpowiednia pozycja pilotów ma równie duże znaczenie co ruch po dwóch zatłoczonych trasach. Wśród gęstej zabudowy znajdzie się sporo kryjówek dla snajperów, co sprawia, że za każdym rogiem może czyhać niebezpieczeństwo.
Dodatek Gry wojenne do Titanfall 2
Dodatek Gry wojenne do Titanfall 2
  • Nowa egzekucja: Walka z cieniem [Holopilot]
    • Zabij 20 pilotów z aktywną umiejętność holopilota (liczy się zarówno normalny holopilot, jak i wzmocniona umiejętność multi holopilot). Dotychczasowe zabójstwa nie są brane pod uwagę.
  • Trzecie miejsce na broń pilotów – Można teraz używać broni głównych i pomocniczych oraz broni przeciwko Tytanom.
  • Starcie Tytanów zostanie dodane do stałej listy trybów gry. Zamiast asyst wyświetlane będą obrażenia zadane przez Tytana.
  • Nowy wyróżniony tryb: Wolni strzelcy

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.