Patch do Mortal Kombat X nadchodzi. “Ogromne zmiany”

Aktualizacja powinna ucieszyć szczególnie osoby, które toczą krwawe pojedynki na komputerach osobistych. To właśnie w tej wersji gry kryje się najwięcej bugów.

Na szczęście już wkrótce granie w Mortal Kombat X na PC będzie równie przyjemne jak na konsolach – stwierdził Ed Boon, czyli szef studia Netherrealm. Wszystko za sprawą łatki, która powinna pojawić się w ciągu najbliższych kilkunastu godzin.

Ed Boon nie sprecyzował, jakie konkretnie elementy gry zostaną poprawione. Stwierdził jednak, że chodzi o ogromne ulepszenia. – Dostaliśmy sporo informacji na temat błędów pojawiających się na PC. Jesteśmy zatem bardzo podekscytowani, że ci gracze dostaną w końcu wersję gry, na jaką zasługują – mówił szef studia Netherrealm podczas ostatniego livestreamu.

Patch zmierza również na inne platformy. W przypadku edycji gry na PlayStation 4 aktualizacja skróci czas ładowania strony frakcji, rankingów czy living towers. Twórcy zadbają również o graczy ze słabszym łączem internetowym. W razie problemów z połączeniem będziemy mogli np. wycofać się z pojedynku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.