Patch do Just Cause 3 już się robi. Co trzeba poprawić?

Avalanche Studios doskonale wie, że nie wszystko wyszło jak należy.

Just Cause 3 zadebiutowało dosłownie 2 dni temu i zostało naprawdę dobrze przyjęte przez recenzentów. Nie da się jednak ukryć, że w otwartym świecie gry pojawiło się kilka bugów, które potrafią uprzykrzyć nam życie.


– Wiemy, że niektórzy napotykają podczas rozgrywki różne problemy techniczne. Namierzamy je i staramy się dostarczyć wszystkim jak najlepsze wrażenia – zaznacza Avalanche Studios we wpisie na Steam.

Deweloper zdaje sobie również sprawę z tego, że oczekujemy konkretnej listy zmian oraz daty premiery łatki. – Przekażemy te informacje tak szybko, jak tylko będzie to możliwe – zaznacza podkreślając jednocześnie, że potrzeba jeszcze trochę czasu na zlokalizowanie wszystkich błędów oraz przygotowanie odpowiednich zmian.

Jeśli sami zauważyliście jakieś błędy w Just Cause 3, możecie je zgłosić do biura obsługi klienta Square Enix. Na pewno przyspieszy to prace nad patchem i sprawi, że wraz z nim – miejmy nadzieję – znikną wszystkie problemy Rico Rodrigueza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Gra jest super ,ale niechlujnie napisana. Tnie się jak diabli. Za wysokie wymagania. Brak możliwości odpalenia na słabszych sprzętach .Duży minus

8 Shares
Share8
+1
Tweet