Grajcie za darmo, póki jeszcze można

Szaleństwo w środku tygodnia na Steam.

Nie mieliście jeszcze okazji pograć w Just Cause 3, a zawsze chcieliście sprawdzić produkcję od Avalanche Studios? Jeśli tak, to czym prędzej uderzajcie na kartę gry w serwisie Steam i pobierajcie calutką grę zupełnie za darmo!

Oczywiście nie dostaniemy tytułu za free na zawsze, lecz w ramach specjalnej akcji możemy w nią pograć nie wydając grosika jeszcze przez około 35 godzin, czyli mniej więcej do 27 lipca, do godziny 22:00.

Komu spodoba się strzelanie, może kupić tytuł taniej o 75 procent, płacąc około 43 zł. Starsze odsłony oraz dodatki również doczekały się promocji, zatem nie zapomnijcie przejrzeć całej oferty (wystarczy w wyszukiwarce Steam wklepać Just Cause i mamy listę).

Fanowski projekt może przynieść drugą młodość grze akcji od Avalanche Studios

Just Cause 3 zadebiutowało pod koniec 2015 roku i oprócz nie najlepszej optymalizacji cierpiało na całkowity brak trybów multiplayer. Do roboty zabrali się fani Rico Rodrigueza, którzy już we wrześniu zeszłego roku udostępnili pierwszy build Just Cause 3 Multiplayer Mod.

Prace nad poprawą moda i dopieszczeniem multi ciągle jednak trwały, lecz niedawno dowiedzieliśmy się, że wszystko zmierza ku finałowi. Odpowiedzialna na multi moda grupa The Nanos wydała już ukończoną wersję multiplayera.

Gracze mogą wziąć udział w sieciowych wyścigach, bitwach, polatać samolotami i co najciekawsze, sami stworzyć nowe tryby gry! Po tak długim czasie od swojej premiery, Just Cause 3 ponownie może zawitać na twardzielach wielu graczy i przeżyć drugą młodość. Zamierzacie się pobawić?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.