Patch do Destiny nie zlikwidował wszystkich “jaskiń skarbów”. Odnaleziono kolejną

To prosty sposób na zgarnięcie wielu unikalnych przedmiotów.

Jeszcze wczoraj studio Bungie sądziło, że wypuszczona właśnie aktualizacja do Destiny rozwiązała problem z jaskiniami skarbów. To miejsca, gdzie wrogowie odradzają się niezwykle szybko, a zabijając ich możemy pozyskać bardzo dużo, czasem rzadkich, przedmiotów.


Serwis PS4Trophies wrzucił do sieci gameplay z Destiny, na którym pokazuje kolejne źródełko, istniejące nawet po zainstalowaniu patcha, który miał je wyplenić. Jaskinię odkryto w lokacji Rocketyard w Old Russia.

Jak skorzystać z obfitości tego miejsca? Wystarczy powybijać wszystkich wrogów dookoła i kiedy zaczną się odradzać w jednym miejscu, nie szczędząc amunicji strzelać, strzelać i strzelać. Później zbieramy wszystko, co wrogowie po sobie zostawili i przeglądamy zdobycze.

Zobaczcie na filmiku, gdzie dokładnie znajduje się nowa jaskinia skarbów. Dajcie również znać, co sądzicie o takim nabijaniu przedmiotów. Chcecie, by takie miejsca zostały całkowicie usunięte z gry? Bungie zapewne tego dopilnuje, wypuszczając kolejne aktualizacje.

Destiny – jaskinia skarbów w Rocketyard w Old Russia

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet