Patch do demo Resident Evil 7 pozwoli uruchomić tytuł większej liczbie graczy

Patch do demo Resident Evil 7 pozwoli uruchomić tytuł większej liczbie graczy
Newsy PC

Capcom wypuszcza bardzo ważną łatkę do wersji demonstracyjnej RE 7.

Jeśli pobraliście już demo Resident Evil 7, lecz nie możecie go uruchomić lub podczas grania doświadczacie technicznych problemów z wyświetlaniem obrazu, być może najnowsza aktualizacja rozwiąże sprawę.

Patch do demo Resident Evil 7 pobierze się automatycznie po włączeniu aplikacji Steam i pozwoli uruchomić tytuł również na procesorach, które nie obsługują SSE 4.1 (np. AMD Phenom czy seria Intel Core 2).

Ponadto aktualizacja poprawia działanie HBAO +, a na dodatek rozprawia się z błędem powodującym zmianę rozmiaru ekranu podczas przechodzenia między widokiem na pełnym ekranie, a okienkowym.

Na koniec naprawiono link w demie, który powinien prowadzić do sklepu, gdzie możemy kupić pełną wersję gry. Przypominamy, że ta zadebiutuje 24 stycznia 2017 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Demo Resident Evil 7 grywalne w 4K nawet na karcie GTX 980 Ti. Zobaczcie screeny

Resident Evil 7: Beginning Hour, czyli demo nadchodzącego horroru od Capcom, wisi do pobrania na Steam od dwóch dni i pewnie zdążyliście się już nim nacieszyć. Kto jednak chce podejrzeć, jak produkcja prezentuje się w rozdzielczości 4K, niech przegląda poniższe screeny, udostępnione przez DSO Gaming.

Wspomniany serwis zaznacza, że demo Resident Evil 7 już na pojedynczej karcie graficznej GeForce GTX 980 Ti oferuje płynność na poziomie 20-30 klatek animacji na sekundę przy rozdzielczości 4K, co ze względu na dosyć powolne tempo rozgrywki, czyni produkcję dosyć grywalną.

Przypominamy, że pełna wersja Resident Evil 7 zadebiutuje 24 stycznia na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Resident Evil 7 z zabezpieczeniem Denuvo

W SteamDB pojawiła się informacja, że najnowszy Resident Evil 7 będzie zabezpieczony obecnie najbezpieczniejszym systemem DRM czyli Denuvo. Capcom stara się przede wszystkim chronić swoją grę przed piratami właśnie w wersji na PC przeznaczonej dla Steam. Czy to oznacza, że gra nigdy nie wypłynie do szarej strefy? Otóż niekoniecznie.

Pamiętamy historię z najnowszą odsłoną gry DOOM, a także FIFA 17 i Just Cause 3. Wszystkie te produkcje były zabezpieczone przez Denuvo, ale po kilku miesiącach udało się przełamać zabezpieczenie. Producent Denuvo wyjaśnia jednak, że to i tak niezły wynik, bowiem w przypadku sprzedaży gier najważniejsze są właśnie pierwsze tygodnie od wydania produkcji.

Demo Resident Evil 7 na PC już do pobrania

Demo Resident Evil 7 przez bardzo długi czas było zarezerwowane jedynie dla posiadaczy konsol PlayStation 4, lecz od 9 grudnia mogą się przy nim bawić użytkownicy Xbox One, a od 19 grudnia również fani horrorów siedzący przed monitorami komputerów PC.

Jeśli chcecie pobrać demo Resident Evil 7 na PC, wystarczy udać się na kartę produktu Biohazard 7 Teaser: Beginning Hour w serwisie Steam i kliknąć Zagraj. Rozpocznie się wówczas pobieranie ważącego 3.2 GB pliku.

Pamiętajcie też, że do odpalenia gry przyda się komputer spełniający takie oto wymagania:

Resident Evil 7 – wymagania sprzętowe (minimalne)

 • System operacyjny: WINDOWS 7,8,8.1,10 (64-BIT)
 • Procesor: Intel Core i5-4460, 2.70GHz / AMD FX-6300 lub lepszy
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x z 2GB Video RAM
 • DirectX: Wersja 11
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c lub nowszym
 • Dodatkowe uwagi: Specyfikacja zapewni wygodne granie w jakości 1080P/30FPS.

Resident Evil 7 – wymagania sprzętowe (zalecane)

 • System operacyjny: WINDOWS 7,8,8.1,10 (64-BIT)
 • Procesor: Intel Core i7 3770 3.4GHz / odpowiednik AMD
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: TBA (4GB VRAM)
 • DirectX: Wersja 11
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c lub nowszym
 • Dodatkowe uwagi: Specyfikacja zapewni wygodne granie w jakości 1080P/60FPS.
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie