Duże zmiany w The Division już jutro! Oto nowości, które zaserwuje nam Ubisoft

Update 1.7 z potwierdzoną datą premiery.

Patch 1.7 do The Division zostanie opublikowany 15 sierpnia – informuje deweloper na oficjalnej stronie tytułu we wpisie Stan gry sprzed kilku dni.

Nowa aktualizacja będzie należała do tych większych, przynoszących ze sobą nie tylko poprawki błędów, lecz również ważne nowości. Pełną listę zmian w języku angielskim znajdziecie na forum Reddit, a poniżej przypominamy najważniejsze zmiany, o których pisaliśmy już wcześniej.

Patch 1.7 do The Division – najważniejsze zmiany:

Zdarzenia globalne

Zdarzenia globalne to trwające tydzień sesje pełne zabawnych, choć wymagających, modyfikacji tradycyjnej rozgrywki. Ich celem jest skłonienie was do zmiany sposobu gry w The Division. Nowe doświadczenia zostaną wzbogacone o zupełnie nowe przedmioty pojawiające się w ramach zestawów tajnego sprzętu. Zdarzenia te potrwają tydzień, a dodatkowo wprowadzą nową walutę – żetony, które otrzymacie jako nagrodę. W zamian za nie będziecie mogli kupić różne przedmioty, takie jak tajne zasobniki. Gracze, oszczędzając żetony, będą mogli kupić najdroższe zestawy, bądź też wydawać je na tańsze w nadziei, że trafi im się coś nieoczekiwanego.

Tajny sprzęt

Ostatnio informowaliśmy was o najnowszym rodzaju wyposażenia, jakie pojawi się w The Division, czyli o tajnym sprzęcie. Znajdziecie go w tajnych zasobnikach podczas trwania zdarzeń globalnych, ale będzie można go też zdobyć w łupach w zwykłej rozgrywce po zakończeniu zdarzenia. Każde zdarzenie globalne wprowadzi trzy zestawy tajnego sprzętu, opartego na dotychczasowym sprzęcie dostępnym w grze. Będą to warianty istniejącego sprzętu, cechujące się lepszymi statystykami dla broni głównej, możliwością rekalibracji dwóch atrybutów oraz premie za posiadanie pięciu lub sześciu sztuk sprzętu z zestawu.

Wyróżnienia

Wyróżnienia to nowy, wprowadzony w aktualizacji 1.7, system osiągnięć w The Division. Będą one uzależnione od wielu statystyk oddających wasze osiągnięcia w grze. Aktualnie istnieją trzy rodzaje wyróżnień: wyzwanie, statystyka i lista. Za zdobycie wyróżnienia gracze otrzymają zupełnie nowy element wystroju: naszywkę umieszczaną w nowym slocie.

Naszywki

Naszywki to nagrody za przyznane wyróżnienia. Zastąpią one dotychczasowe naszywki SHD Phoenix, które gracze nosili na prawym ramieniu. Nowe naszywki będą w czytelny sposób informować o poziomie wyróżnienia osiągniętego przez gracza, a dodatkowo staną się elementem odróżniającym agenta od innych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.