Dzisiaj wielkie nowości w The Division. Na takie zmiany czekaliście?

Duży update 1.7 ląduje na PC, PS4 i Xbox One.

Patch 1.7 do The Division trafia dzisiaj na serwery i dla formalności zaznaczymy tylko, że wszystkie wprowadzone przez niego nowości są oczywiście darmowe.

Ubisoft informuje, że aktualizacja zostanie wprowadzona podczas przerwy technicznej na serwerach The Division, która rozpoczęła się o godz. 9:30 i potrwa około 3 godziny (jeśli nie będzie nieprzewidzianych problemów).

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun, w którym przedstawiony został patch 1.7 do The Division, a kompletną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry w tym miejscu. Zaraz pod filmikiem przypominamy natomiast najważniejsze nowości aktualizacji.

Patch 1.7 do The Division – najważniejsze zmiany:

Zdarzenia globalne

Zdarzenia globalne to trwające tydzień sesje pełne zabawnych, choć wymagających, modyfikacji tradycyjnej rozgrywki. Ich celem jest skłonienie was do zmiany sposobu gry w The Division. Nowe doświadczenia zostaną wzbogacone o zupełnie nowe przedmioty pojawiające się w ramach zestawów tajnego sprzętu. Zdarzenia te potrwają tydzień, a dodatkowo wprowadzą nową walutę – żetony, które otrzymacie jako nagrodę. W zamian za nie będziecie mogli kupić różne przedmioty, takie jak tajne zasobniki. Gracze, oszczędzając żetony, będą mogli kupić najdroższe zestawy, bądź też wydawać je na tańsze w nadziei, że trafi im się coś nieoczekiwanego.

Tajny sprzęt

Ostatnio informowaliśmy was o najnowszym rodzaju wyposażenia, jakie pojawi się w The Division, czyli o tajnym sprzęcie. Znajdziecie go w tajnych zasobnikach podczas trwania zdarzeń globalnych, ale będzie można go też zdobyć w łupach w zwykłej rozgrywce po zakończeniu zdarzenia. Każde zdarzenie globalne wprowadzi trzy zestawy tajnego sprzętu, opartego na dotychczasowym sprzęcie dostępnym w grze. Będą to warianty istniejącego sprzętu, cechujące się lepszymi statystykami dla broni głównej, możliwością rekalibracji dwóch atrybutów oraz premie za posiadanie pięciu lub sześciu sztuk sprzętu z zestawu.

Wyróżnienia

Wyróżnienia to nowy, wprowadzony w aktualizacji 1.7, system osiągnięć w The Division. Będą one uzależnione od wielu statystyk oddających wasze osiągnięcia w grze. Aktualnie istnieją trzy rodzaje wyróżnień: wyzwanie, statystyka i lista. Za zdobycie wyróżnienia gracze otrzymają zupełnie nowy element wystroju: naszywkę umieszczaną w nowym slocie.

Naszywki

Naszywki to nagrody za przyznane wyróżnienia. Zastąpią one dotychczasowe naszywki SHD Phoenix, które gracze nosili na prawym ramieniu. Nowe naszywki będą w czytelny sposób informować o poziomie wyróżnienia osiągniętego przez gracza, a dodatkowo staną się elementem odróżniającym agenta od innych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.