Patch 1.6 do The Division – lista zmian i nowa waluta w grze, Kredyty Premium

7 komentarzy

Co nowego pojawi się w The Division?

Patch 1.6 do The Division zostanie wydany przy okazji nadchodzącego dodatku Ostatni Bastion i jak zaznacza Ubisoft, łatka poszerzy mapę gry oraz przyniesie ze sobą poprawki w balansie, nowe wydarzenia specjalne czy całkowicie nowy poziom trudności.

Pełna lista zmian patcha 1.6 do The Division jest dostępna na oficjalnej stronie gry w tym miejscu. Poniżej wymieniamy niektóre z nowości/poprawek:

  • Dark Zone zostanie wzbogacone o nowe trzy obszary (Dark Zone 7-9) znajdujące się na północ od Dark Zone 6;
  • Udostępniona zostanie szybka podróż pomiędzy checkpointami Dark Zone;
  • Tablica rankingowa zostanie dodana do Dark Zone. Będzie ona śledziła szereg różnych działań gracza, zarówno w PvP i PvE. Wszystkie działania będą przekształcane w ogólną punktację;
  • Tryb trudności Legendary zostanie dodany do Times Square, WarrenGate Power Plant oraz Napalm Production Site. Wraz z nim pojawią się nowi, potężni i bardzo sprytni wrogowie; Tryb Legendary jest największym wyzwaniem w całej grze i został przeznaczony dla zorganizowanych zespołów graczy;
  • Oprócz regularnych nagród, tryb Legendary pozwoli zdobyć przedmioty, które nie są dostępne w żadnej innej części gry;
  • Wprowadzono egzotyczne zestawy broni;
  • Egzotyczne Skrzynki są dostępne w postaci cotygodniowych nagród w misjach na poziomie Legendary;
  • Większa różnica w wydajności pomiędzy umiejętnościami na poziomie niskim oraz wysokim;

Patch 1.6 do The Division odświeży ponadto sklep w grze, dodając m.in. nową walutę – Kredyty Premium (poniżej publikujemy informacje na temat nowej waluty, które zostały przedstawione na polskim forum Ubisoftu).

Łatka pojawi się za darmo na wszystkich platformach – PC, PS4 i Xbox One. W najbliższym czasie powinna zostać udostępniona na publicznym serwerze testowym.

Patch 1.6 do The Division wprowadzi Kredyty Premium

Czym są Kredyty Premium?
Kredyty Premium są nową walutą dodaną do Tom Clancy’s The Division. Może zostać zakupiona w zamian za prawdziwe pieniądze i wydana na różne przedmioty kosmetyczne oraz przedmioty ekspresji u odpowiedniego handlarza.

Czemu Kredyty Premium zostały dodane do gry?
Dodaliśmy więcej sposobów w jaki gracze mogą się wyrazić oraz spersonalizować wygląd swojej postaci. Malowania broni oraz stroje osiągnęły niesamowity sukces wśród społeczności, pozwalając graczom na nadanie postaci takiego wyglądu, jakiego sobie zapragnęli. Chcemy bardziej rozwinąć ten aspekt gry.

Dlaczego muszę płacić za więcej opcji kosmetycznych?
Chcemy zaoferować Wam więcej możliwości personalizacji Waszych postaci i chcemy znaleźć sposób na wprowadzenie ich bez naruszania zasobów już dostępnych dla podstawowej wersji gry. Monetyzacja tych elementów pozwoli nam na tworzenie większej ilości przedmiotów kosmetycznych niezależnie, bez konieczności wpływania na resztę produkcji gry.

Ile będą kosztować Kredyty Premium?
Ceny zostaną podane w późniejszym czasie.

Gdzie mogę zakupić Kredyty Premium?
Kredyty Premium będą mogły zostać kupione w grze oraz w sklepach cyfrowych na poszczególnych platformach:
• W PlayStation Store dla graczy z PlayStation 4
• W Xbox Games Store dla graczy z Xbox One
• W Uplay Shop albo Steam Store dla graczy z PC

Czy Kredyty Premium będą dostępne z poziomu każdej z moich postaci?
Tak. Kredyty Premium będą dostępne z poziomu każdej z postaci na Twoim koncie. Nie mogą być jednak dzielone między różnymi kontami.

Czy Kredyty Premium pozwalają na zdobycie przewagi w rozgrywce i naruszają równowagę gry?
Nie. Staramy się, by środowisko gry było jak najbardziej sprawiedliwe i nie pozwolimy graczom na zdobycie jakiejkolwiek przewagi w rozgrywce poprzez kupno Kredytów Premium.

Czy jest możliwość zdobycia Kredytów Premium bezpłatnie?
Tak. Ograniczona ilość Kredytów będzie dostępna za darmo jako nagroda w Ubisoft Club i dodatkowe kredyty mogą zostać przyznane w przyszłości. Kredyty Premium nie będą jednak dostępne w ramach wykonywania zadań w grze.

Jestem posiadaczem przepustki sezonowej, czy dostanę Kredyty Premium bezpłatnie?
Nie. Posiadanie Przepustki Sezonowej nie uprawnia do otrzymania dodatkowych lub darmowych Kredytów Premium.

Czy Kredyty Premium będą dostępne także na PTS?
Przyznamy Kredyty wszystkim graczom na PTS 1.6 by przetestować tę funkcję w grze. Będziemy potrzebować Waszych opinii w tej sprawie zupełnie jak w przypadku wszystkich innych elementów gry. Prosimy pamiętać, że Kredyty przyznane na PTS i zakupy nimi dokonane nie zostaną przeniesione do głównej wersji gry i zakup dodatkowych Kredytów nie będzie możliwy na PTS.

Sklep w grze

Gdzie mogę wydać Kredyty Premium?
Po nabyciu Kredytów Premium, mogą one zostać wydane w Stanowisku Premium zlokalizowanego w terminalu w grze. Prosimy mieć na uwadze że w celu uproszczenia interakcji z tym Stanowiskiem, inni gracze znikną z Twojego ekranu po tym, jak wejdziesz w interakcję z tym NPC.

Co mogę kupić za Kredyty Premium?
Możesz kupić dowolny z następujących typów przedmiotów:
• Malowania do broni
• Wzory plecaka
• Elementy stroju
• Emotki
• Zestawy zawierające różne kombinacje powyższych.

Czy towary będą dodawane do asortymentu?
Asortyment Handlarza Premium będzie zmieniał się co tydzień po cotygodniowych przerwach technicznych. W ramach tych zmian, pewne przedmioty będą dodane, inne zostaną usunięte. Rytm tej rotacji może ulec zmianie w przyszłości.

Jak Handlarz Premium będzie się rozwijał? Czy dodacie nowe typy towarów?
W tej chwili nie planujemy nowego typu towarów. W tym momencie planujemy więcej przedmiotów w kategoriach wymienionych powyżej.

Czy Kredyty Premium będą jedynym sposobem zakupienia przedmiotów kosmetycznych w grze?
Nie. Wszystkie przedmioty dostępne u Handlarza są nowe. Wiele innych przedmiotów kosmetycznych może zostać zdobyta podczas gry. Żaden przedmiot uprzednio dostępny w grze nie został usunięty.

Wyposażenie

Gdzie otrzymam przedmioty, które kupiłem/kupiłam?
Przedmioty Premium zostaną wysłane bezpośrednio do Twojego wyposażenia po ich zakupie, do kategorii, która odpowiada danemu przedmiotowi.

Co się stanie jeśli kupię przedmioty Premium, a moje wyposażenie jest pełne?
Kategorie, do których przynależą przedmioty Premium nie zajmują miejsca w ekwipunku. Posiadanie pełnego wyposażenia nie powstrzyma Cię przed uzyskaniem przedmiotów Premium.

Czy dodaliście nową kategorię w wyposażeniu?
Tak. Pojawiły się nowe kategorie dla nowych wzorów plecaków oraz emotek. Malowania broni oraz ubrania zaliczają się do obecnie istniejących kategorii.

W jaki sposób mogę wybrać emotkę?
By wybrać emotkę, musisz otworzyć menu emotek i wcisnąć lewy spust/ spację by otworzyć menu wyboru emotki. Następnie możesz użyć prawej gałki /myszy by wybrać puste miejsce i wybrać emotkę za pomocą lewej gałki/ klawiszy strzałek. Jedna emotka może zostać wybrana wielokrotnie w menu wyboru emotek. Nie jest możliwe, by miejsce w menu wyboru emotek było puste.

W jaki sposób mogę wybrać wzór plecaka?
Wzory plecaków są dostępne w Twoim wyposażeniu/menu modyfikacji plecaków. Możesz wcisnąć Y/Trójkąt/G by użyć opcji „Wybierz wzór”. Możesz wówczas przejrzeć wszystkie dostępne wzory, identycznie jak ma to miejsce z malowaniami broni.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się