Guerrilla Games nie odpoczywa. Zobaczcie, co majstrują przy Horizon Zero Dawn

Guerrilla Games nie odpoczywa. Zobaczcie, co majstrują przy Horizon Zero Dawn
Newsy PS4

Obszerna aktualizacja przedstawiona przez dewelopera w szczegółach.

Mogłoby się wydawać, że wraz z wydaniem The Frozen Wilds DLC dla Horizon Zero Dawn, ekipa Guerrilla Games zrobi sobie krótkie i zasłużone wakacje. Jest wręcz odwrotnie – zespół programistów wciąż pracuje nad poprawkami do gry, naprawiając problemy z wydajnością, błędy i usterki. Guerrilla Games ujawniła poprzez forum Reddit pełny spis zmian dla aktualizacji 1.45 do Horizon Zero Dawn zaznaczając, że będzie ona dostępna do pobrania dosłownie za chwilę.

10 premier na obecny tydzień. Polska postapokalipsa, gotyckie klimaty, wyścigi od Codemasters i powrót do taktycznego FPS-a

Patch 1.45 do Horizon Zero Dawn przynosi sporo usprawnień właśnie z myślą o dodatku The Frozen Wilds. Jeśli mieliście wcześniej problemy z Nową Grą +, zauważyliście w dodatku błędy graficzne, niedoróbki w animacjach podczas scenek przerywnikowych czy po prostu znaleźliście się w sytuacji bez wyjścia i nie wiedzieliście co zrobić, by zdobywać postępy w DLC, ta aktualizacja powinna wszystko rozwiązać.

Update 1.45 przynosi również poprawę balansu dla broni oraz wyposażenia, usprawnia sztuczną inteligencję przeciwników, naprawia błędy w dialogach, problemy związane z geometrią w świecie, buga z trofeum First Bluegleam Trade i wiele innych. Zadbano również o lepszą wydajność gry. Pełną listę zmian i poprawek znajdziecie w tym miejscu.

Dajcie znać, czy aktualizacja rozwiązała wszystkie problemy, z którymi spotkaliście się grając w The Frozen Wilds DLC dla Horizon Zero Dawn.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie