Dzisiaj ogromna łatka do hitu na PS4. Nowy tryb to droga w jedną stronę

Dzisiaj ogromna łatka do hitu na PS4. Nowy tryb to droga w jedną stronę
Filmiki z gier Newsy PS4

Patch 1.30 do Horizon: Zero Dawn został właśnie przedstawiony na europejskim blogu PlayStation i jednocześnie dostaliśmy informację, że update trafi do graczy jeszcze dzisiaj.

Aktualizacja wprowadza tryb New Game+, który pozwoli przejść grę ponownie, bez utraty zdobytych przy pierwszym ukończeniu przedmiotów, zdolności oraz doświadczenia. Oczywiście nie oznacza to, że będziemy mieli z górki, ponieważ wrogowie staną się jeszcze bardziej potężni. Warto przy tym zaznaczyć, że grając w New Game+ nie będziemy mogli osiągnąć wyższego poziomu niż w standardowym trybie, czyli zatrzymujemy się na 50.

Dla graczy lubujących się w trudnych wyzwaniach, twórcy Horizon: Zero Dawn wprowadzają również poziom trudności Ultra Hard. Wyostrzy on zmysły przeciwników, zmniejszy regenerację zdrowia Aloy i wprowadzi inne, drobne zmiany. Jeśli go wybierzecie, musicie jednak mieć świadomość, że nie będziecie mieli później możliwości obniżenia poziomu, zatem poziom trudności Ultra Hard zobowiązuje do grania na nim aż do samego końca, albo kapitulacji.

Patch 1.30 do Horizon: Zero Dawn to również możliwość malowania twarzy naszej bohaterki, lecz to jeszcze nie wszystko. Szczegółowa lista zmian znajduje się na blogu PlayStation.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie