Patch 1.2 do The Division wylądował. Nowa misja, przedmioty, mniej błędów

Co wprowadza najnowsza aktualizacja?

Patch 1.2 do The Division jest już gotowy do pobrania, a wraz z nim gracze dostają przede wszystkim nowy Najazd, który otrzymał nazwę Czyste Niebo. Naszym zadaniem będzie odzyskanie kontroli nad przestrzenią powietrzną, a główna walka rozegra się na Rondzie Kolumba.


Ubisoft zwraca również uwagę na kolejne zestawy przedmiotów dla naszych postaci. Poniżej wrzucamy screena, który nie tylko zdradza ich wygląd, lecz również bonusy, jakie otrzymamy w walce. Łatka wprowadza ponadto Porwanie Podejmowanej Paczki, podczas którego mamy możliwość przecięcia liny z podejmowanym ładunkiem i zdobycie ciekawych przedmiotów.

Patch 1.2 do The Division to również likwidacja sporej liczby błędów. Usunięto m.in. możliwość podbijania efektów umiejętności przez szybkie zmienianie przedmiotów, co wykorzystywali nieuczciwi gracze.

Kompletną listę zmian, jakie wprowadza update, znajdziecie na oficjalnej stronie The Division. Zaraz pod obrazkiem z nowym ekwipunkiem przypominamy natomiast zwiastun aktualizacji, który pojawił się w sieci już w zeszłym tygodniu.

The Division - nowe zestawy przedmiotów
The Division – nowe zestawy przedmiotów

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Misku

    Jakby ktoś szukał graczy Dyvision zapraszamy na team speaka pod adresem invicta-gaming.com największa Polska społeczność tej gry pod jednym adresem. Dołącz i graj z najlepszymi!

23 Shares
Share23
+1
Tweet