Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.12 do Battlefield 5 już dzisiaj. Szykujcie się na Battle Royale i ulepszone starcia lotnicze

DICE prezentuje pełną listę zmian, jaką przyniesie ze sobą patch 1.12 do Battlefield 5. Poznaliśmy też wielkość pliku aktualizacji.

21 marca strzelanina od DICE wzbogaci się o nową zawartość. Patch 1.12 do Battlefield 5 zostanie udostępniony jeszcze dzisiaj na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wielkość pliku aktualizacji w zależności od platformy ma wynieść:

  • PC – 9.98 GB
  • PS4 – 6.5 GB
  • Xbox One – 5.75 GB

Lista zmian aktualizacji jest naprawdę obszerna i pełny changelog możecie przejrzeć w tym miejscu. Jak zaznacza DICE, ta aktualizacja wprowadza Burzę Ognia – tryb Battle Royale przebudowany na potrzeby Battlefield. To tryb przepełniony niezwykle zażartą rywalizacją, w którym będziemy walczyć, szabrować i starać się przetrwać, gdy wokół nas będzie się zacieśniał śmiercionośny krąg płomieni. Tryb Burza Ognia zostanie odblokowany 25 marca.

Naszym dodatkowym celem w tej aktualizacji było ulepszenie starć lotniczych w Battlefield V. Chcieliśmy, aby podniebne pojedynki stały się jeszcze bardziej emocjonujące, a przy okazji pragnęliśmy zapewnić doświadczonym pilotom dodatkowe wyzwania. Skupiliśmy się też na walce w pojazdach i na usprawnieniach poszczególnych broni – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się