Patch 1.1 do Dishonored 2 likwiduje problemy z myszką i zapewnia większą płynność

Patch 1.1 do Dishonored 2 likwiduje problemy z myszką i zapewnia większą płynność
Newsy PC

Aktualizacja w wersji beta dostępna na Steam.

Dishonored 2 zostało przyjęte bardzo ciepło, o czym mogą świadczyć wysokie noty w recenzjach tytułu. Niestety, debiut nie był pozbawiony zgrzytów, które sprowadzają się do nienajlepszej płynności na niektórych konfiguracjach PC oraz problemów z myszką.

Właśnie takie niedogodności stara się rozwiązać patch 1.1 do Dishonored 2, który po pierwsze uniezależnia czułość myszy od liczby klatek na sekundę (ma to poprawić kwestie celownika) i po drugie poprawia fizykę tkanin na kartach graficznych od AMD, co powinno przełożyć się na płynniejszą animację w różnych lokacjach gry.

Deweloperzy zaznaczają jednocześnie, by osoby grające w Dishonored 2 na PC zadbały przede wszystkim o najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. W przypadku układów od Nvidia, powinny to być drivery oznaczone numerem 375.95, a jeśli gracie na karcie od AMD, powinniście zaopatrzyć się w sterowniki 16.10.2.

Twórcy gry ujawnili również, że pracują już nad kolejną aktualizacją. Patch 1.2 do Dishonored 2 powinien zadebiutować w przyszłym tygodniu, poprawiając wydajność i zajmując się szerszym spektrum zagadnień.

Jeśli chcecie pobrać obecny patch 1.1 (jest on dostępny w wersji beta), powinniście w bibliotece gier na Steam kliknąć prawym przyciskiem myszki na Dishonored 2, przejść do właściwości i odszukać zakładkę beta. Wybieramy tam BetaPatch i gotowe.

Recenzje Dishonored 2 – gra okazała się dużym sukcesem

Dishonored 2 zadebiutowało 11 listopada na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wydawca tytułu, czyli firma Bethesda, jeszcze przed jego premierą zaznaczał, że nie udostępni branżowym redakcjom produkcji przed premierą. Na recenzje musieliśmy zatem trochę poczekać, lecz jak się okazało, kto kupił Dishonored 2 w ciemno, nie ma czego żałować.

Według serwisu Metacritic, średnia ocen z 16 recenzji Dishonored 2 na konsolę PS4, to bardzo wysokie 90/100. W przypadku wersji PC, wspomniane źródło zebrało 4 recenzje, z których średnia wynosi 91/100

Najlepiej tytuł podkreślił redaktor serwisu IGN pisząc, że Dishonored 2 jest niezwykłym przeżyciem, które trzyma w napięciu, serwując nam sugestywny i wspaniały świat.

Produkcja została doceniona za mechanikę rozgrywki i liczne moce, z których może korzystać dwójka bohaterów. Dishonored 2 jest większe i dłuższe od poprzednika, zatem jeśli lubicie skradanki, nie ma na co czekać z decyzją o kupnie tego tytułu.

Recenzje Dishonored 2 – wybrane oceny:

  • Cheat Code Central – 100/100
  • NZGamer – 94/100
  • IGN – 93/100
  • Game Revolution – 90/100
  • Multiplayer.it – 85/100
  • GameSpot – 80/100

Dishonored 2 – premierowy zwiastun z polskim dubbingiem

Arkane Studios zaznacza, że premiera gry to dopiero początek. Wkrótce przygotujemy dla Was aktualizacje, jednak prawdziwa zabawa zacznie się, gdy rozpoczniecie grę i podzielicie się z nami swoimi historiami. Dishonored 2 obfituje w sekrety i wynagradza tych, którzy ich szukają. Niezależnie od tego, czy wybierzesz #TeamEmily, czy #TeamCorvo, grę na niskim lub na wysokim poziomie chaosu, czy będziesz wnikliwym poszukiwaczem skrywającym się w cieniach, czy szalonym sprinterem wykorzystującym nadprzyrodzone moce, by drugi lub trzeci raz przemknąć przez grę, w imieniu wszystkich członków Arkane Studios dziękuję Ci za Twój czas i pasję, jaką darzysz nasze gry –czytamy na stronie Bethesdy.

Poniższy zwiastun pozwala przysłuchać się przy okazji polskiej wersji językowej Dishonored 2. Jak ja oceniacie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie