Zaczęło się. Palworld na hardkorze i w „wersji dla dorosłych”

Palworld-mody
Newsy PC

W sieci wylądowały kolejne mody do Palworld, które sprawiają, że gra staje się w pewnym stopniu nieodpowiednia dla młodszych graczy.

Palworld wciąż zalewane jest nowymi modami od społeczności, która wprowadza do gry ogromne zmiany. Pisaliśmy już o najpopularniejszych modyfikacjach, dzięki którym mamy odblokowaną mapę, teleportację czy lepszą grafikę. Teraz spójrzmy na dwa kolejne, z których jeden wbił się do grona najczęściej pobieranych, a drugi ma taką szansę, ponieważ udostępniono go dosłownie przed chwilą.

Palworld na ostro i bez ubrań. Nowe mody

Wspomniałem, że jeden z modów już jest w gronie najczęściej pobieranych. Można powiedzieć „zaczęło się”, ponieważ gracze wzięli się właśnie za… rozbieranie głównej bohaterki. Najnowsza modyfikacja zmienia domyślny model „bez zbroi” na przeprojektowany model „bez niczego”. Zawiera on szczegóły 3D dosłownie wszystkich części ciała.

W pierwszej wersji moda detale mogliśmy zobaczyć przy odcieniu skóry nr 4 w kreatorze postaci. Jednak to wczesna wersja moda i wciąż jest usprawniana. Obecnie wszystkie kolory skóry są już obsługiwane, a dodatkowo wprowadzono „fizykę Jiggle”. Cóż, można się było spodziewać, że wcześniej czy później takie mody do Palworld zaczną się pojawiać. Kto chętny pobrać plik, znajdzie go na nexusmods, lecz tylko po zalogowaniu do serwisu.

Drugą modyfikacją, która czyni grę bardziej hardkorową, jest mod Permadeath, do pobrania tutaj. I jak można się domyślać, po jego instalacji „nie ma przebacz”. Zatem jeśli lubicie wyzwania, jest to modyfikacja dla Was! Rozpoczynając rozgrywkę Permadeath, musimy uważać dosłownie na wszystko, bo jeśli nasza postać umrze, stracimy nie tylko wszystkie przedmioty, w tym wyposażony sprzęt. Również nasi towarzysze zostaną usunięci.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie