Wzięli się za Palworld. Ponad 200 zmian, w tym odblokowana mapa, teleportacja i lepsza grafika

najlepsze mody do Palworld
Newsy PC

Palworld jest dostępny od niedawna w Game Pass na PC oraz konsolach Xbox. Kto gra na komputerze, może skorzystać z setek modów, które już powstały do tej gry.

Palworld to jedna z najgłośniejszych gier stycznia i nie chodzi tylko o to, że tytuł trafił do oferty Xbox Game Pass. Przypomnijmy choćby, że PETA domaga się trybu dla wegan, ponieważ cierpią w niej wymyślone zwierzęta. Zadziwiające jest to, że produkcja będąca jeszcze w Early Access, tak rozgrzewa nasze gamingowe serduszka. Kto wie, może po wersji na PC i Xbox, powstanie również edycja na PS5. To z pewnością wywinduje słupki popularności jeszcze wyżej, choć deweloper nie składa żadnych wiążących deklaracji.

Mody do Palworld prawie na wszystko

Popularność gry przekłada się na scenę moderską, gdzie gracze od pewnego czasu pracują nad przeróżnymi poprawkami czy zmianami. Jeśli spojrzeć na nexusmods, zobaczymy już grubo ponad 200 modyfikacji. Liczba pobrań tych najpopularniejszych dorównuje popularnym modom do Cyberpunk 2077. A to dopiero początek, ponieważ dziennie na wspomnianej stronie pojawia się kilkadziesiąt kolejnych projektów do Palworld.

Najpopularniejszym modem do Palworld jest obecnie ten, który pozwala nam zabrać do ekwipunku zdecydowanie więcej przedmiotów. My stajemy się silniejsi, a waga itemków spada. Równie dużo pobrań widzimy przy projekcie MapUnlocker, który odsłania przed naszym bohaterem cały świat. To jednak wierzchołek góry lodowej, ponieważ wśród TOP modów do Palworld znajdziemy również inne niesamowicie przydatne zmiany, albo takie, które nic nie wnoszą do rozgrywki, ale jednak chwyciły. Cóż to za mody?

Najpopularniejsze mody do Palworld na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie