Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

P.T. za darmo do pobrania na PC. Zobaczcie gameplay

Pamiętacie jeszcze świetne demo P.T., które było swoistą zapowiedzią Silent Hills? Projekt ostatecznie został wyrzucony do kosza, lecz teraz możemy go pobrać za darmo na PC.

W 2014 roku demo P.T. narobiło sporo szumu na PlayStation 4 i to nie tylko dlatego, że było naprawdę świetne i stanowiło przedsmak do Silent Hills. Pamiętamy o niej również przez to, że była tworzona przez Hideo Kojimę i Guillermo del Toro, a ostatecznie wyrzucone do kosza ku rozczarowaniu wielu graczy.

Demo P.T. do pobrania na PC

Teraz P.T. powraca za sprawą jednego z fanów, który postanowił przenieść je na komputery PC. Odpowiada za nie użytkownik Reddita, który skrywa się za pseudonimem Qimsar. Wykorzystał on sporo elementów gry pochodzących z oryginału i umieścił w środowisku Unreal Engine 4.

P.T. na PC znajduje się obecnie w wersji 0.9, a ostateczna gra (wersja 1.0) powinna zostać wypuszczona w ciągu kliku dni. Jeśli jednak już teraz chcecie pobrać fanowską produkcję i trochę się przestraszyć, uderzajcie pod ten adres i szykujcie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Jaki komputer uruchomi P.T.? Qimsar podaje, że z kartą graficzną GTX 750 Ti osiągniemy około 45 klatek animacji na sekundę, a jeśli posiadamy mocniejszy układ, powinniśmy pobawić się w 60 fps-ach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się