P.T. za darmo do pobrania na PC. Zobaczcie gameplay

P.T. za darmo do pobrania na PC. Zobaczcie gameplay
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Pamiętacie jeszcze świetne demo P.T., które było swoistą zapowiedzią Silent Hills? Projekt ostatecznie został wyrzucony do kosza, lecz teraz możemy go pobrać za darmo na PC.

W 2014 roku demo P.T. narobiło sporo szumu na PlayStation 4 i to nie tylko dlatego, że było naprawdę świetne i stanowiło przedsmak do Silent Hills. Pamiętamy o niej również przez to, że była tworzona przez Hideo Kojimę i Guillermo del Toro, a ostatecznie wyrzucone do kosza ku rozczarowaniu wielu graczy.

Demo P.T. do pobrania na PC

Teraz P.T. powraca za sprawą jednego z fanów, który postanowił przenieść je na komputery PC. Odpowiada za nie użytkownik Reddita, który skrywa się za pseudonimem Qimsar. Wykorzystał on sporo elementów gry pochodzących z oryginału i umieścił w środowisku Unreal Engine 4.

P.T. na PC znajduje się obecnie w wersji 0.9, a ostateczna gra (wersja 1.0) powinna zostać wypuszczona w ciągu kliku dni. Jeśli jednak już teraz chcecie pobrać fanowską produkcję i trochę się przestraszyć, uderzajcie pod ten adres i szykujcie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Jaki komputer uruchomi P.T.? Qimsar podaje, że z kartą graficzną GTX 750 Ti osiągniemy około 45 klatek animacji na sekundę, a jeśli posiadamy mocniejszy układ, powinniśmy pobawić się w 60 fps-ach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie