Overwatch 2 za darmo od dzisiaj, ale czekaj… ile za Coinsy?!

Overwatch-2-za-darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli masz pierwszą część Overwatch, to dzisiaj się zdziwisz, ponieważ gra zostanie automatycznie podmieniona na nową część. Pozostali mogą pobrać Overwatch 2 za darmo.

Długo oczekiwana premiera Overwatch 2 już dzisiaj i chętni mogą przystąpić do zabawy całkowicie za free. Wystarczy zajrzeć do odpowiedniego sklepu, w zależności od posiadanej platformy (poniżej podpowiadamy, gdzie pobrać Overwatch 2 za darmo). Sporo natomiast wydamy, jeśli zechcemy pobawić się w przebieranie naszej postaci w grze.

Overwatch 2 za darmo – gdzie pobrać?

Kto chce zagrać w Overwatch 2 za darmo na PC, powinien zalogować się na swoje konto w usłudze Battle.net. Tam przypisujemy grę do konta poprzez wbudowany sklep. Kto zamierza natomiast pograć na konsolach PlayStation, Xbox lub Nintendo, znajdzie grę odpowiednio w PS Store, Xbox Store lub Nintendo eShop.

Jeśli natomiast masz w swojej bibliotece pierwszą część Overwatch, nie musisz nigdzie klikać i zaglądać. Jedynka zostanie automatycznie podmieniona na drugą część.

Przypominam, że w pierwszej części Overwatch rządziły lootboxy. W dwójce ich nie uświadczymy. Twórcy nadal będą zarabiać na mikropłatnościach, ale mamy płacić za wszystko za pomocą Overwatch Coins. Można się w nie zaopatrzyć na dwa sposoby. Pierwszy, to przepustka sezonowa, a drugi – kupno wirtualnych Coinsów za prawdziwą kasę.

W PS Store pojawiły się już ceny za monety do Overwatch 2. Najtańszy pakiet (500 monet), kosztuje 23 zł. Najdroższy, zawierający w sumie 11,6 tys monet kosztuje… 450 zł. W sprzedaży pojawił się również Pakiet Posterunku za 180 zł. Zawiera on:

  • Karnet Bojowy Premium 1. sezonu
  • 7 legendarnych skórek (w tym 2 zupełnie nowe: Kosmiczny Korsarz dla Żołnierza-76 i Cassidy’ego)
  • 5 epickich skórek
  • 2000 monet Overwatch
  • portret Overwatch 2

Zatem podsumowując, gra jest całkowicie za darmo, ale za dodatkowe atrakcje słono sobie liczą. Serwery Overwatch 2 zostaną otworzone dzisiaj (4 października) o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie