Outlast II posiada niesamowity klimat. Zapraszamy na gameplay

Outlast II posiada niesamowity klimat. Zapraszamy na gameplay
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Jeszcze jedno spojrzenie na sequel udanego horroru.

Serwis IGN opublikował trwający 12 minut materiał prezentujący rozgrywkę z Outlast II. Choć na podobny fragment kodu mogliśmy spojrzeć już wcześniej (ograny przez PewDiePie), zawsze można zobaczyć to samo, tyle że w wykonaniu innego gracza. Produkcja będzie mroczna i dostarczy nam niezłych wrażeń, podobnie zresztą jak niezapomniana jedynka.

Szkoda tylko, że na premierę Outlast II będziemy musieli czekać jeszcze kilka miesięcy. Przypominamy, że twórcy gry poinformowali z początkiem sierpnia, że tytuł będzie dostępny dopiero w pierwszym kwartale 2017 roku. Wcześniej planowano, że horror zaszczyci komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One jeszcze przed tegorocznym Sylwestrem. Deweloperzy zdecydowali jednak, że Outlast II wymaga dopracowania.

Mamy nadzieję, że dłuższe oczekiwanie przełoży się na płynniej działający i jeszcze lepiej wyglądający tytuł. Zostawiamy Was z nowym gameplayem i czekamy na Wasze opinie – Outlast II będzie grą, która zagości na Waszych dyskach twardych?

Outlast II – przerażająca szkoła na nowym gameplay’u

W pierwszej części Outlast próbowaliśmy swoich sił w tajemniczym przytułku dla obłąkanych. W dwójce pobuszujemy m.in. w szkole, gdzie będzie równie milutko. Nową lokację możecie zobaczyć w materiale od YouTube’ra PewDiePie, który dorwał się do wersji demo Outlast II.

Demo Outlast II – PewDiePie w akcji

Kolejny filmik przedstawia demo Outlast II, które również sprawdza PewDiePie. Możemy spojrzeć na początek przygody, opowiadającej historię mężczyzny poszukującego swojej rodziny. Na podstawie tego oraz poprzednich filmików można śmiało stwierdzić, że Outlast II naprawdę będzie straszny. Zresztą, zerknijcie na reakcje YouTuber’a grającego w nadchodzącą grę od studia Red Barrels.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie