Otwarte beta testy Battlefield 1 bez abonamentu PS Plus

Otwarte beta testy Battlefield 1 bez abonamentu PS Plus
Newsy PS4

Otwarte beta testy gry będą naprawdę otwarte.

Już od kilku dni znane są szczegóły dotyczące beta testów nadchodzącego Battlefield 1. Dziś jednak dowiedzieliśmy się kolejnej ciekawej informacji. Otóż okazuje się, że do sprawdzenia gry w wersji beta, nie będzie potrzebny abonament PS Plus do grania w sieci. To dość niespotykana sytuacja.

Jeden z graczy napisał na Twitterze, że nie ma abonamentu PS Plus, ale dostał kod do wersji beta mailem. Producent gry mu szybko i treściwie odpisał, że nie potrzebuje konta PS Plus, aby zagrać w otwartej becie na PlayStation 4.

Nie wiemy jednak, czy podobna sytuacja będzie miała miejsce wprzypadku wersji gry na Xboksa One oraz abonamentu Xbox Live Gold.

Otwarta beta Battlefield 1 – oto szczegóły

Electronic Arts w końcu ujawniło, kiedy wystartują otwarte dla wszystkich graczy testy Battlefield 1. Nastąpi to 31 sierpnia na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Niektórzy będą mogli zagrać wcześniej. Jak informuje EA jeśli dołączysz do grona wtajemniczonych przed 21 sierpnia, zagrasz w otwartą betę Battlefield 1 jako jeden z pierwszych. Kto już się zapisał, niech zajrzy na stronę Wtajemniczonych i wybierze preferowaną platformę sprzętową, aby w porę otrzymać kod.

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Poniżej możecie zobaczyć świeżutki trailer Battlefield 1, na którym przedstawiono pustynną mapę, po której pobiegamy w nadchodzących testach. Przypominamy, że pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października w polskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie