Wielka nowość w grze Ubisoftu. Chcecie sprawdzić przed premierą?

Ubisoft zaprasza do testowania.

Firma Ubisoft ogłosiła, że zbliżające się beta testy Ghost War, nowego trybu gracz kontra gracz (PvP) w Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands, będą dostępne na wszystkich platformach od 21 do 25 września.

Osobna otwarta beta zostanie udostępniona do wcześniejszego pobrania już 19 września, dla posiadaczy Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands oraz nowych graczy, którzy nie posiadają podstawowej wersji gry. Pełny tryb zostanie udostępniony w ramach bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy Tom Clancy`s Ghost ReconWildlands już jesienią.

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

W Ghost War, dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Drużyny będą mogły wybrać spośród szerokiego wachlarza klas w trzech kategoriach – natarcia, strzelca wyborowego i wsparcia. Te konkretne role trzeba będzie wypełniać na rozległych polach bitew, aby pokonać wrogów.

Otwarta beta zawierać będzie sześć z dwunastu odmiennych klas, z których każda ma własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji. Dostępnych będzie też pięć z ośmiu niepowtarzalnych map. Ghost War to także nowe mechaniki PvP, w tym ogień zaporowy czy markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy.

Osoby szukające dalszych informacji o Ghost War i otwartej becie mogą obejrzeć specjalny program zwiastujący nadejście Ghost War pod adresem twitch.tv/ubisoft już 19 września o godzinie 18:00, aby po raz pierwszy zobaczyć zawartość PvP, wyłącznie na Twitch. Aby uczcić to wydarzenie, od godziny 14:00 nadawany będzie czterogodzinny program wprowadzający, z udziałem gości specjalnych. Powtórka programu wprowadzającego i głównego nadana zostanie około godziny 20:30.


Źródło: Ubisoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.