Ghost Recon Wildlands za darmo na PS4 i PC przez weekend

Ghost Recon Wildlands za darmo na PS4 i PC przez weekend
Gry za darmo Newsy PC PS4

Ubisoft ogłasza darmowe sprawdzanie Ghost Recon Wildlands. Akcja jest organizowana na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4.

Deweloper informuje, że już w ten weekend pogramy w Ghost Recon Wildlands zupełnie za darmo. Oto szczegóły akcji.

Ghost Recon Wildlands za darmo na weekend

Wszyscy chętni będą mogli pobrać grę już od 1 maja w aplikacji Uplay na PC oraz w PS Store na PlayStation 4. Darmowy weekend startuje dzień później – 2 maja i potrwa do 5 maja. Osoby, które będą uczestniczyć w tym wydarzeniu, a następnie zdecydują się na zakup swojej kopii gry po 5 maja, przeniosą do niej cały swój postęp. Możliwość pobrania gry oraz dodatkowe informacje są dostępne pod tym adresem.

Ubisoft organizuje akcję darmowego grania z okazji aktualizacji Ghost Recon Wildlands. W grze pojawiły się dwie nowe misje fabularne w ramach darmowej aktualizacji zatytułowanej Operacja Oracle.

Operacja Oracle dostępna będzie w trybie fabularnym dla jednego gracza lub w kooperacji. Jako Duchywyruszymy na misję ratunkową pracownika technologicznej firmy Skell Tech, który został porwany przez wrogą frakcję Unidad. Podczas zadań ratunkowych poznamy nowego Ducha – Cole’a D. Walkera w którego postać wcielił sie Jon Bernthal – aktor filmowy i telewizyjny znany z takich produkcji jak „The Walking Dead”, „The Punisher”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”.

Ghost Recon Wildlands

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie