Otwarta beta Halo Wars 2 – wypróbuj wieloosobowy tryb Blitz

Znamy termin trwania testów oraz szczegóły zabawy.

Microsoft informuje o nadciągającej otwartej becie trybu wieloosobowego w grze Halo Wars 2. Beta rozpocznie się 20 stycznia, obejmując wyłącznie nowy, oparty na kartach tryb gry o nazwie Blitz, i potrwa do 30 stycznia.

Gra Halo Wars 2 zostanie wydana w Polsce 21 lutego, w polskiej wersji językowej z napisami, w wersji standardowej i Ultimate Edition. Tytuł objęty jest programem Xbox Play Anywhere, umożliwiającym jednorazowy zakup gry w wersji cyfrowej i uruchomienie jej zarówno na konsoli Xbox One, jak i komputerach PC z Windows 10.

Blitz to całkowicie nowy sposób poznania Halo Wars i rozgrywki strategicznej w czasie rzeczywistym. Blitz łączy walkę taktyczną ze strategią opartą na kartach. Twoja talia to armia, którą rozbudowujesz o potężne pojazdy Halo oraz oddziały, by później dowodzić nimi w szybkich rozgrywkach online lub w pojedynkę stawić czoła fali wrogów.

Halo Wars 2

W świecie Halo pojawił się nowy wróg, a zagładę ludzkości może powstrzymać jedynie dzielna załoga statku Spirit of Fire. Halo Wars 2 to połączenie strategii czasu rzeczywistego z dynamiką walki rodem z Halo. Poprowadź armie Spartan i innych sił w Halo, takich jak oddziały samochodów Warthog, czołgów Scorpion i nowych jednostek, do brutalnej walki przeciwko budzącemu grozę wrogowi na największym polu bitwy w historii Halo.

  • Nowa historia z wartką akcją: Bohaterowie Halo Wars 2 powracają i, wraz z całą galaktyką, trafiają w jeszcze większe niebezpieczeństwo. Nowa historia to ciąg dalszy wydarzeń z gry Halo 5. Na graczy czekają emocjonujące misje w legendarnej lokalizacji Ark.
  • Stwórz własną armię Halo: Zbuduj bazy, przygotuj pojazdy i zgromadź żołnierzy. Poprowadź armię do walki toczącej się w obcych środowiskach podczas różnych kampanii i na wielu mapach dla trybu wieloosobowego.
  • Walka w trybie wieloosobowym: Graj ze znajomymi lub przeciwko nim w społeczności Xbox Live w rozgrywkach 3 na 3. Podczas walki na różnych mapach i w emocjonujących trybach wieloosobowych masz do dyspozycji nowe jednostki z materiałami wybuchowymi oraz przywódców o specjalnych umiejętnościach, którzy mogą zmienić losy bitwy.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.