Demo Halo Wars 2 do pobrania na Xbox One. Wkrótce również dla PC

Można wypróbować strategię przed kupnem.

Halo Wars 2 zadebiutowało na konsoli Xbox One oraz komputerach PC w zeszłym tygodniu, 21 lutego i jak mogliśmy przekonać się w ostatnim rankingu sprzedaży firmy Chart-Track, gra została nieźle przyjęta na terenie UK.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Halo Wars 2, nadarza się świetna okazja, by zrobić to zupełnie za darmo. Oczywiście nie dostaniemy pełnej wersji gry, lecz demo Halo Wars 2, które pojawiło się już na Xbox One i wkrótce wyląduje również na PC.

Demo Halo Wars 2 na Xbox One możecie pobrać z tego miejsca, szykując na dysku twardym 13,85 GB wolnej przestrzeni. Wersja demonstracyjna pozwoli rozegrać pierwszą misję kampanii fabularnej oraz sprawdzić wieloosobowy tryb Blitz.

Halo Wars 2 – zwiastun premierowy

Gra Halo Wars 2 została wydana w Polsce w polskiej wersji językowej z napisami, w wersji standardowej i Ultimate Edition (edycja Ultimate zawiera dodatkowo wcześniejszy dostęp do pełnej wersji gry Halo Wars 2 oraz dostęp do klasycznej gry Halo Wars odświeżonej na platformy nowej generacji, jak również przepustkę sezonową Halo Wars 2).

Tytuł objęty jest również programem Xbox Play Anywhere, umożliwiającym jednorazowy zakup gry w wersji cyfrowej i uruchomienie jej zarówno na konsoli Xbox One, jak i komputerach PC z Windows 10.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.