Demo Halo Wars 2 już do pobrania. Oto jak je zdobyć

Grę możecie sprawdzić za darmo na PC oraz Xboksie One.

Microsoft właśnie udostępnił demo Halo Wars 2 w wersji na PC (od kilku tygodni próbna wersja dostępna jest także na konsoli Xbox One). Demo można pobrać w tym miejscu – zostaniecie od razu przekierowani do Windows Store i tam dalej dokonacie pobrania. Demo waży 16.7 GB, więc całkiem sporo, a co zawiera?

Pierwszą misję trybu kampanii oraz dostęp do Blitz Firefight w ramach multi. Oczywiście wszystko w limitowanej wersji. A czy warto zapoznać się z produkcją?

Ciężko stwierdzić dla kogo została przygotowana ta produkcja. Przekonaliśmy się, że nie mamy do czynienia z rewolucją, gra korzysta z gotowych rozwiązań pierwszej części wprowadzając jedynie kilka nowości. Nie jest wzorcową strategią czasu rzeczywistego, za to tryby, w których trzeba przyjąć defensywę i oczekiwać wrogów są znakomite. Zdaję sobie sprawę, że Microsoft cierpi z powodu braku tytułów ekskluzywnych i ratuje swoją konsole czymkolwiek się da. Tytuł najlepiej zostanie przyjęty przez fanów uniwersum Halo. Ci znajdą znane jednostki, postacie i nawiązania do poprzednich części. A co z pozostałymi? Mogą sięgnąć z ciekawości lub gdy cierpią z niedostatku tytułów strategicznych, jednak wątpię aby produkcja zapisała się w złotymi zgłoskami w historii gier i stanęła w gablocie wśród klasyków gatunkumogliście przeczytać w naszej recenzji opublikowanej na początku tego miesiąca.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.