Oto mroźna atrakcja z nadchodzącego dodatku do Battlefield 1

Oto mroźna atrakcja z nadchodzącego dodatku do Battlefield 1
Newsy PC PS4 XOne

Deweloperzy przedstawiają szczegóły dotyczące Carycyna.

Carycyn to jedna z 6 map zaplanowanych na wrzesień, które stanowią część dodatku W imię cara. Wczoraj poznaliśmy datę premiery DLC, a dzisiaj twórcy strzelaniny przybliżają nam mroźną lokację.

Kiedy i gdzie rozgrywa się akcja mapy?

Mapa Carycyn rozgrywa się w czasach wojny domowej między Armią Czerwoną i Białą Gwardią, podczas tzw. bitwy o Carycyn toczonej w latach 1918 – 1920 r. Celem bitwy jest odbicie lub obrona miasta zajętego częściowo przez Białą Gwardię.

 Battlefield 1 W imię cara - Carycyn
Battlefield 1 W imię cara – Carycyn

Jak mogę zagrać na nowej mapie?

Jeśli posiadasz Przepustkę Premium Battlefield 1, lub dodatek Battlefield 1 „W imię cara” to będziesz mieć dostęp do mapy Carycyn. Możesz również skorzystać zewspółdzielonego Premium do Battlefield 1, dzięki któremu można zagrać w tę mapę po dołączeniu do drużyny właściciela przepustki Premium Battlefield 1. Alternatywnie, możesz skorzystać z wersji próbnej Premium Battlefield 1, która działa w podobny sposób, jednak bez konieczności dołączania do znajomego.

Które armie będą na niej dostępne?

Na mapie Carycyn można grać zarówno po stronie Armii Czerwonej jak i Białej Gwardii.

Jakie tryby gry obsługuje mapa Carycyn?

Carycyn będzie obsługiwać wszystkie tryby gry, że wspomnimy tu o naszych ulubionych: Podboju, Operacjach i Dominacji.

 Battlefield 1 W imię cara - Carycyn
Battlefield 1 W imię cara – Carycyn

Jakie rodzaje broni i pojazdów dostępne są w Carycynie?

Dla posiadaczy przepustki Premium do Battlefield 1 na mapie Carycyn będą dostępne wszystkie typy broni, zarówno te z już wypuszczonych dodatków, jak i z nadchodzącego dodatku Battlefield 1 „W imię cara”. Mapa koncentruje się głównie na starciach piechoty i kawalerii, jednakże możesz również oczekiwać okazjonalnego wsparcia ze strony okrętu lądowego Mark V.

Jak brak pojazdów wpływa na rozgrywkę?

Carycyn jako jedna z kilku map z dodatku, nie zawiera wielu pojazdów, dzięki czemu przebieg bitwy zależy głównie od pieszych towarzyszy z drużyny. Walki stają się coraz bardziej brutalne i zacięte, w miarę jak gracze starają się zdobyć i utrzymać kontrolę nad kluczowymi lokacjami, w tym Katedrę Świateł w samym centrum Carycyna.

Co decyduje o grywalności Carycyna?

W ruinach zburzonego miasta za każdym rogiem moze czaić się wróg. Przedzieraj się przez zaimprowizowane barykady i zrujnowane biura kupieckie, walcząc w jednej z najbrutalniejszych bitew w historii serii.

Źródło: battlefield. com

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie