Opublikowano screeny z Titanfall Expedition

Nowe DLC na obrazkach prezentuje się imponująco.

Przypominamy, że dodatek pozwoli nam na rozgrywanie meczy na zupełnie nowych mapach. Wargames umożliwi walkę na obszarze znanym Wam z symulatora treningowego. Runoff przeniesie nas na bagnisty teren, gdzie broczyć będziemy w wodzie. Swampland natomiast przeniesie graczy do miejsca znajdującego się w ruinach kosmitów. W ostatniej z wymienionych lokacji dużą rolę odegrają drzewa po których będzie można się wspinać.


Oprócz nowych scenerii, Respawn Entertainment planuje także wprowadzenie dodatkowych trybów rozgrywki. Jeden z nich o którym usłyszeliśmy nieco więcej, to 2 vs 2 Last Titan Standing. Pozwoli nam on na toczenie walk na podobnych zasadach jak w pierwotnej wersji trybu ( każdy z graczy otrzymuje zaledwie jednego tytana) przy czym w tym przypadku pojedynki toczone są w układzie dwóch na dwóch.

Rozszerzenie ukaże się zarówno na PC jak i Xboksie One oraz Xboksie 360. Jego cena została ustalona na niecałe 10 dolarów. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup Season Passa za kwotę 30 $, to otrzymamy dostęp zarówno do opisywanego DLC jak i przyszłych dodatków.

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet