Poznaliśmy nowe tryby rozgrywki z Titanfall i wymaganą ilość wolnego miejsca na dysku

0 komentarzy

Światowa premiera sieciowego shootera odbędzie się już 11 marca.

Titanfall ma zawierać 5 trybów rozgrywki: Wyniszczenie – standardowy deatmach, Kontrola umocnień – przejmowanie sfer i ich obrona. Do ostatniego tytanta –  każdy z graczy otrzymuje jednego tytana, Capture the flag – zabawa polega na przeniesieniu flagi z bazy wroga do naszej, Pilot Hunter – celem jest zdobycie określonej liczby punktów w wyniku zabijania będących w innej drużynie pilotów robotów.

Wiemy także, że gra wymagać będzie 48 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Jeśli zdecydujemy się na pobranie cyfrowej wersji gry będziemy musieli zassać pliki ważące 21 GB.  Pomyśleć, że kiedyś gra mieściła się na jednej dyskietce o pojemności 1,4 MB... W ramach przypomnienia minimalnych wymagań pozycji odsyłamy tutaj. Produkcja będzie dostępna na PC oraz konsolach: Xbox 360 i Xbox One. Gra już trafiła do tłoczni, więc nic nie powinno opóźnić jej daty wydania.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się