Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

OnRush za darmo do wypróbowania na kolejnej konsoli

Dopiero co posiadacze PlayStation 4 mogli sprawdzać OnRush za free w ramach darmowego weekendu, a teraz Codemasters pozwala pobawić się przy wyścigach właścicielom konsol Xbox One.

Dzisiaj (10 lipca) w sklepie Microsoftu pojawiła się darmowa wersja OnRush, którą możemy sprawdzać bez żadnych opłat przez nadchodzące kilka dni – do 15 lipca. Podobna akcja miała niedawno miejsce na PS4, gdzie oprócz grania za darmo mogliśmy kupić OnRush w promocji. Niestety, w przypadku Xbox One żadnych rabatów nie zaplanowano, więc nadal trzeba wyłożyć na wyścigi 288,99 zł. Kto jednak myśli o zakupie, lecz nie jest pewien, czy warto, ma teraz okazję osobiście przetestować produkcję przed otworzeniem portfela.

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych tytułów

Za OnRush odpowiadają byli członkowie Evolution – brytyjskiego studia z prawie 20-letnim doświadczeniem w temacie wirtualnych wyścigów i takimi tytułami jak Driveclub i seria MotorStorm na koncie – którzy dwa lata temu zasili szeregi Codemasters. Ich najnowsze dzieło stawia na nieskrępowaną zabawę i dynamiczne, będące zastrzykiem adrenaliny wyścigi arcade.

OnRush za darmo

Tak opisano wyścigi w Xbox Store: OnRush to powrót pełnych akcji wyścigów, które przeczą grawitacji. Zawrotne prędkości, nieskrępowana zabawa i niecodzienne widowiska – OnRush jest grą, która rzuci Cię w sam środek akcji. OnRush nie polega na dotarciu do linii mety. Nie chodzi też o sprzęt, ani wybór opon. Tu chodzi o styl, talent i spektakularną eliminację innych graczy, a także jazdę na granicy sterowności oraz podejmowanie ryzyka, które doprowadzi zespół do zwycięstwa. Każda zręcznościówka potrzebuje przyspieszenia. OnRush wynosi to pojęcie na wyższy poziom, wprowadzając EFEKT RUSH – ostateczne wsparcie podczas wyścigu. EFEKT RUSH to niszczycielski i emocjonujący wyrzut energii, który w okamgnieniu przetrzebi szeregi konkurencji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%