OnRush za darmo na PlayStation 4 przez weekend!

OnRush za darmo na PlayStation 4 przez weekend!
Gry za darmo Newsy PS4

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zasmakować w szaleńczych wyścigach od Codemasters, dzisiaj możecie to zrobić za free. OnRush sprawdzicie podczas startującego darmowego weekendu z grą.

Dzisiaj (6 lipca) w PlayStation Store pojawi się możliwość pobrania OnRush za darmo i bawienia się przy wyścigach do poniedziałku (9 lipca). Darmowy weekend z wyścigami będzie dostępny tylko dla europejskich graczy posiadających PlayStation 4, lecz jak zaznaczono na oficjalnym profilu gry w serwisie Facebook, wkrótce coś soczystego zostanie podane również na Xbox One oraz dla graczy z Ameryki.

Jednocześnie warto wspomnieć, że trwa obecnie promocja na OnRush w PlayStation Store, gdzie produkcja została przeceniona o 25 procent dla posiadaczy abonamentu PS Plus. Uwzględniając rabat, wyścigi kosztują 216,75 zł. Przed wydaniem takiej kasy warto zatem sprawdzić grę w ramach darmowego weekendu.

OnRush za darmo na weekend

Za Onrush odpowiadają byli członkowie Evolution – brytyjskiego studia z prawie 20-letnim doświadczeniem w temacie wirtualnych wyścigów i takimi tytułami jak Driveclub i seria MotorStorm na koncie – którzy dwa lata temu zasili szeregi Codemasters. Ich najnowsze dzieło stawia na nieskrępowaną zabawę i dynamiczne, będące zastrzykiem adrenaliny wyścigi arcade.

PlayStation 4 CUH-2200. Nowy model konsoli w sprzedaży

Onrush stanowi połączenie samochodowego szaleństwa z sieciowymi rozgrywkami rodem ze strzelanin FPP. Do rywalizacji na otwartych lokacjach przystępują dwa sześcioosobowe zespoły. Gracze zasiadają za kółkiem pojazdów reprezentujących osiem różniących się atrybutami klas, a w tej rywalizacji ważniejsze od przekroczenia mety jest wykonanie celu takiego jak robienie trików, niszczenie wrogich pojazdów czy przejeżdżanie przez bramki i zbieranie punktów dla drużyny.

Gra ukazała się na PlayStation 4 oraz Xbox One i wspiera również rozdzielczość 4K na PS4 Pro i Xbox One X. Zapowiedziano również wersję na komputery PC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie