Gra rozdana w PS Plus przestanie Tobie działać w sieci za 57 dni

PS Plus grudzień 2021
Newsy PS4 PS5

Dzięki PS Plus, gracze PlayStation dodali do swoich bibliotek masę dobrych gier. Jedną z ciekawych pozycji był z pewnością tytuł od Mistrzów Kodu. Wyścigi rozdawano w grudniu 2018 roku.

Od dzisiaj możemy pobierać nowe gry z oferty PS Plus październik 2022 i jeśli zapomnieliście, co na Was czeka, tutaj odświeżycie sobie pamięć. Ja odświeżę Wam natomiast pamięć odnośnie niezłych wyścigów w stylu arcade, które stworzyło studio Codemasters. Chodzi o OnRush. Pewnie sporo osób pobrało grę kilkanaście miesięcy temu w ramach PlayStation Plus. Jeśli odkładaliście zabawę przy OnRush na kupkę wstydu, na później, pora włączyć turbo. Dużo czasu na onlajna nie zostało.

Gra z PS Plus odłączona od serwerów

Na oficjalnej stronie Electronic Arts, czyli firmy, która przejęła twórców OnRush, możemy zobaczyć, że serwery gry zostaną wyłączone 30 listopada 2022 roku. W krótkim oświadczeniu możemy przeczytać:

TUTAJ SPRAWDZISZ, GDZIE PLAYSTATION 5 KUPIĆ NAJTANIEJ

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą grę. Ponieważ liczba graczy w trybach online spadła do niskich poziomów, wyłączymy serwery od 30 listopada 2022 r. Dla fanów OnRush, którzy chcą kontynuować grę, tryby offline będą nadal dostępne

Komunikat ze strony EA

Zatem, kto lubi zabawę online, ma niespełna dwa miesiące na jazdę po serwerach. To informacja ważna również dla osób, które kolekcjonują trofea w grach. Te z trybów sieciowych zdobędziecie tylko do czasu, kiedy to ktoś z EA wyciągnie wtyczkę od serwera. Na szczęście, za głaskanie psa lub kota można ostatnio wbijać łatwą platynę na PS4 i PlayStation 5. Ale co to za frajda…

Przypomnijmy sobie na koniec premierowy zwiastun umierającego OnRush:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie