Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

OlliOlli pierwszą grą third-party w systemie Cross Buy na Nintendo

Czy za przykładem pójdą inni deweloperzy?

Kupowanie gier w systemie Cross Buy, to w przypadku konsol Sony rzecz znana od dawna. Inaczej jest z big N, które dopiero zaczyna przełamywać lody na tym polu.

Już w przyszłym miesiącu pojawi się w Cross Buy Mario vs. Donkey Kong: Tipping Stars od Nintendo. Tytuł debiutuje w Europie 20 marca.

Natomiast pionierem Cross Buy wśród deweloperów third-party stanie się studio Curve Digital ze swoim OlliOlli. To świetnie przyjęta platformówka, która ukazała się w zeszłym roku na blaszakach i konsolach PlayStation, a za niecały miesiąc (20 marca) zawita również na Wii U i 3DS-ie.

Twórcy ogłosili na Twitterze, że OlliOlli na Nintendo pojawi się właśnie w Cross Buy, czyli jeśli kupimy grę na 3DS-ie, otrzymamy za darmo kopię gry na Wii U i vice versa.

Miejmy nadzieję, że to dopiero początek Cross Buy na sprzęcie Nintendo, który pociągnie za sobą lawinę kolejnych tytułów. Jak sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się