Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

FuturLab zaprezentowało Veloicty 2X w akcji

W sieci ukazał się gameplay prezentujący wartką akcję zręcznościowej gry, w realiach science-fiction.

Wszystkim osobom, którym przypadła wcześniejsza odsłona, nie powinny być zawiedzione jakością sequela. Gra obsługuje rozdzielczość full HD, przy jednoczesnym zachowani płynności na poziomie 60 klatek. Twórcy tworząc oprawę graficzną nie kryją swojej inspiracji hitem znanym z Amigi – Flashbackiem. Chcą by w kontekście oprawy wizualnej Veloicty 2X, był duchowym spadkobiercą pamiętnego klasyka.

Gra opierać ma się na pokonywaniu scrollowanych poziomów w etapach platformowych raz na przejmowaniu kontroli nad statkiem korzystającym z napędu obsługującym teleport. Oprócz eksterminowania przeciwników, musimy być również przygotowani na rozwiązywanie zagadek oraz oryginalnie zaprojektowane pojedynki bossami.

Naszym przewodnim celem będzie ratowanie planet, mieszczących się w systemie gwiazdy Vilio oraz uporanie się zagrożeniem reprezentowanym przez wrogo natawioną rasę – Vokh.

Gra korzysta z opcji Cross-buy a także Cross-save. Przy zakupie edycji na PlayStation 4, automatycznie otrzymamy wersję przeznaczoną na konsolę PS Vita. Są to również jedyne platformy na jakich ukaże się tytuł:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się