Oddworld: Soulstorm – opublikowano trailer z gry. Będzie mrocznie

Oddworld: Soulstorm – opublikowano trailer z gry. Będzie mrocznie
Newsy PC

Oddworld Inhabitants obublikowało teaser ze swojej nowej gry Odworld: Soulstorm. Trzydzieści sekund filmiku wystarczy, by poczuć, że tym razem będzie naprawdę mrocznie.

Zdaniem twórców, teaser pozwala poczuć klimat Soulstorm, który ma być przepełniony ponurą, złowieszczą atmosferą. Istotnie, o ile cokolwiek widać w teaserze, to właśnie jest to mrok. Ciemność widzę… Krótką prezentację gry poprzedza hasło marketingowe, które mówi o tym, że oczekiwanie może „dziwnie” ekscytować.

Oddworld: Soulstorm to kolejna część przygodowo-zręcznościowej serii, której początki sięgają roku 1997. Nowa odsłona cyklu ma opowiadać nową historię, kontynuując zarazem wątki poruszane w poprzednich grach, takie jak konsumpcjonizm, kapitalizm i zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Fabularnie Soulstorm zacznie się tam, gdzie kończy się Oddworld: New 'n’ Tasty, czyli remake pierwszej części serii. Abe i jego ekipa wyswobodzą się z rąk Glukkonów i trafią na pustynię. W pewnym momencie bohaterowie wejdą w posiadanie pewnego tajemniczego trunku, który mocno wpływa na percepcję i wolną wolę.

Premiera Soulstorm przewidziana jest na rok 2020. Dokładna data debiutu gry nie została jeszcze ujawniona. Co wiadomo na pewno, to to, że tytuł będzie można nabyć wyłącznie poprzez Epic Games Store.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie