Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Obudowa PS5 z opcjami dostosowania, jakiej nie ma obecna generacja

Sony ujawniło niedawno wygląd PS5 i zobaczyliśmy naprawdę futurystyczny sprzęt. Ten doczeka się wielu wersji specjalnych, jeśli chodzi o obudowę.

Design PlayStation 5 jest odważny i mocno nowoczesny. Zaraz po prezentacji wyglądu next-gena (filmik przypominamy poniżej), pojawiły się jednak pytania – czy konsolę kupimy również w wersji czarnej? Sony jeszcze wprost nie odpowiedziało, lecz… skoro na oficjalnej witrynie PlayStation mogliśmy zobaczyć animację z czarnym padem DualSense, to naturalnym jest, że i sam sprzęt pojawi się w takiej barwie.

PS5 – obudowa konsoli i wersje specjalne

Nowa konsola ma występować jednak nie tylko w różnych, a przynajmniej dwóch, odmianach kolorystycznych. Kiedy jeden z internautów zapytał o czarną wersję next-gena, Matt MacLaurin, wiceprezes ds. projektowania UX w PlayStation, odpowiedział, że na pewno zobaczymy specjalne wydania konsoli. Ponadto PS5 ma posiadać możliwości dostosowania, jakie są niedostępne na PlayStation 4.

PS5

Pytanie – jakie? Sądzimy, że białe panele sprzętu są po prostu ściągane i będzie można je zastąpić innymi, różniącymi się nie tylko kolorem, ale i kształtem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się