Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Obi-Wan Kenobi. Wiemy kto zagra Dartha Vadera

Ujawniono informację, który z aktorów wystąpi jako Darth Vader w serialu Obi-Wan Kenobi.

W Anakina Skywalkera wcieli się Hayden Christensen. Kanadyjczyk występował już w tej roli w filmach: Atak klonów i Zemsta Sithów. Widzieliśmy go również w produkcjach: Jumper, Przebudzenie czy Dziewczyna z Fabryki. W widowisku ujrzymy także Ewana McGregora, który kojarzony jest z roli Obi-Wana Kenobiego.

Hayden Christensen back as Darth Vader for Obi-Wan Kenobi show - Polygon
Hayden Christensen

Akcja serialu rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z trzeciego epizodu Star Wars, gdzie doszło do walki między Obi-Wanem a jego uczniem. Chociaż warto odnotować, iż w sieci pojawiły się plotki, że historia miałaby się rozgrywać na dwóch płaszczyznach czasowych. Mówi się także o tym, że stworzony zostanie wyłącznie jeden sezon serialu, a każdy z sześciu odcinków ma trwać około godziny. Z opowieścią zapoznamy się na platformie Disney+.

Jak sądzicie czy Joby Harold, który objął stanowisko szefa scenarzystów zaserwuje nam fabułę wciągającą równie mocno jak The Mandalorian?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się