Tak NVIDIA radzi przygotować się na nadchodzące premiery

Zobaczcie, jakie nowości przynoszą najnowsze sterowniki do kart NVIDIA.

NVIDIA opublikowała dzisiaj sterownik Game Ready dedykowany grze Agents of Mayhem. Najnowszy sterownik posiada również optymalizacje dla gier Killing Floor: Incursion oraz Crossout. Można go pobrać za pomocą aplikacji GeForce Experience lub ze strony internetowej NVIDIA.

Dostępna od jutra w sprzedaży Agents of Mayhem to gra akcji z otwartym światem, osadzona w uniwersum serii Saints Row. Już w dniu premiery otrzymuje wsparcie dla NVIDIA Ansel, innowacyjnej metody wykonywania zrzutów ekranu w grach. Ansel działa jak aparat fotograficzny, który potrafi uchwycić najciekawsze momenty rozgrywki. W tytułach obsługujących Ansel gracze mogą ustawić wirtualny aparat pod dowolnym kątem, zastosować filtry, wykonać zdjęcia w superrodzielczości, a nawet przechwytywać obrazy o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na telefonie komórkowym, komputerze lub za pośrednictwem zestawu VR.

Gra Agents of Mayhem obsługuje również następujące techniki graficzne NVIDIA GameWorks:

– Hybrid Frustum Traced Shadows (HFTS) – technika będąca elementem pakietu NVIDIA ShadowWorks zapewniająca realistyczne wyświetlanie cieni.
– TXAA – jedna z metod anty-aliasing wykorzystywanych do eliminowania załamań widocznych na krawędziach obiektów podczas rozgrywki.
– NVIDIA Volumetric Lighting – wolumetryczne oświetlenie to zaawansowana technika symulująca zachowanie się światła przy przechodzeniu przez powietrze o różnej przejrzystości.

Sterowniki Game Ready są udostępniane najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki.

Źródło: NVIDIA

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.