Dzisiaj polska premiera zwariowanej strzelaniny

Seul to miasto opanowane przez LEGION. Jednak z pomocą agentów zostanie odbite spod złowieszczej okupacji.

Wydawnictwo Techland, studio Deep Silver Volition oraz Koch Media informują o polskiej premierze Agents of Mayhem. Produkcja studia Deep Silver Volition jest już dostępna na rynku na konsole oraz PC.

Po serii ogólnoświatowych ataków w Noc Diabła metropolie na wszystkich kontynentach zostają opanowane przez Ministerstwa LEGION-u, sitwę potężnych łotrów. Nadszedł czas na rozprawienie się z bandą nikczemnych oprychów. W Agents of Mayhem gracz pokieruje poczynaniami superagentów, z których każdy ma własny styl, osobowość, broń oraz umiejętności. Poznawaj zakamarki Seulu, by wyeliminować szpiegów LEGION-u i pokrzyżować im diaboliczny plan przejęcia kontroli na światem.

Agents of Mayhem to nowy tytuł twórców serii Saints Row. Rozgrywka w otwartym świecie polega na kierowaniu trzyosobowym zespołem Agentów, których możemy zmieniać w dowolnym momencie i których rekrutujemy z 12-osobowej grupy najemników. Zadaniem gracza jest obronić Seul przed bojówkami LEGION-u, ale Agents of Mayhem nie traktuje o walce dobra ze złem. To walka złych z jeszcze gorszymi, bo pracownicy Agencji jak widać nie przebierają w środkach. Pod względem klimatu gra Deep Silver Volition to połączenie kreskówek z lat 90-tych w stylu G.J. Joe (animowane przerywniki) z Suicide Squad.

Agents of Mayhem – rozgrywana w otartym świecie gra akcji, przeznaczona dla jednego gracza – dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już dziś. Agents of Mayhem dostępne jest w cenie 199,90 zł (PC) oraz 259,90 zł (konsole).

Zwiastun premierowy:

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.