Nowy zwiastun The Crew prezentuje się efektownie

Tytuł zapowiadany jest jako wyścigowa gra MMORPG.

Twórca gry Julian Gerighty w wywiadzie dla portalu Eurogamer przyznał, że połączenie tak odmiennych gatunków może pozornie wydawać się zaskakujące. Jego zdaniem  wystarczy jednak spędzić przy tytule kilka godzin aby lepiej zrozumieć jaka idea przyświecała projektowi gry studia Ivory Tower.


Pozycja kłaść będzie bowiem nacisk na daleko idącą specjalizację aut znajdujących się w naszym garażu. Zamiast koncentrować się na zdobyciu jak największej ilości samochodów, lepiej zainwestować nasz wysiłek w rozwój zaledwie kilku modeli, aby być jak najlepiej  przygotowanym do charakterystycznych wyścigów (np. jazdy terenowej czy rajdów).

Pozycję wyróżniać mają także rozbudowane funkcje społecznościowe i duży otwarty świat. Zwiedzimy bowiem Los Angeles, Miami, Detroit i Nowy York a całość obszarów będzie liczyła aż 5 tys. mil kwadratowych. Premiera została ustalona na jesień, a gra ukaże się na PC oraz Xboksie One i PS4.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet