Nowy patch do PES 2017 już dostępny, a w nim nowe stadiony, stroje i szereg dodatkowych zmian

Nowy patch do PES 2017 już dostępny, a w nim nowe stadiony, stroje i szereg dodatkowych zmian
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

Data Pack #2 udostępnione dla graczy.

Darmowa zawartość do pobrania to kolejny dowód nieustannego wspierania i udoskonalania gry na polu prezencji. Data Pack #2 dodaje do PES 2017 nowe stroje, trzy stadiony, poprawia też podobizny piłkarzy oraz szereg elementów mających wpływ na prezencję i pomagających w jak najwierniejszym oddaniu meczowych doświadczeń.

Najważniejszą częścią pakietu jest 16 nowych strojów oraz ikoniczny ubiór Liverpoolu FC z sezonu 2004-2005, gdy “The Reds” dominowali w europejskiej piłce klubowej.

Ponadto dodano perfekcyjnie odwzorowany stadion Anfield, z uwzględnieniem zmian po niedawnej rozbudowie. PES 2017 to zatem jedyna gra posiadająca nową trybunę główną Liverpoolu. Do Anfield dołączają obiekty Borussii Dortmund – Signal Iduna Park, oraz Allianz Parque, będące domem brazylijskiego giganta – Palmeiras. Zarówno na Anfield jak i Signal Iduna Park kibice będą odśpiewywać ikoniczne hymny klubów – “You’ll Never Walka Alone” oraz “Heja BVB”. Oba obiekty posiadają również rozsuwany w czasie meczów dach.

Ulepszeniu uległy podobizny ponad 100 graczy, wizualnie zaktualizowano m.in. Marco Reusa, Neymara, Adriana Ramosa, Sadio Mane’go i Lionela Messiego. Zaktualizowano również miniatury zawodników występujące na ekranach taktycznych.

Listę zmian zamykają poprawki drobnych błędów, dodanie 11 nowych wzorów piłkarskich butów oraz aktualizacja elementów prezentacji meczów Ligi Mistrzów UEFA. Zapowiadana wcześniej obsługa 4K dla systemu PlayStation 4 Pro pojawi się w kolejnej bezpłatnej aktualizacji, która dostępna będzie w grudniu.

Wszystkie wymienione nowości pojawiły się w grze na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku PCoraz last-genów (PS3 i Xbox 360) dostajemy jedynie aktualizację twarzy oraz koszulki dla Liverpool FC.

Dystrybutorem Pro Evolution Soccer 2017 w Polsce jest Wydawnictwo Techland. Gra dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie 259,90 zł, a także na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360 – w cenie 199,90 zł) oraz na komputerach PC (199,90 zł).

Zwiastun stadionu Borussii Dortmund

Zwiastun stadionu Liverpool FC

Źródło: Techland, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie