Nowy patch do Dishonored 2 już do pobrania na PC

Na razie w wersji beta.

Betchesda informuje, że najnowsza aktualizacja Dishonored 2 wylądowała na Steam w wersji beta i chętni mogą ją pobierać. Ostateczna wersja łatki zostanie wydana natomiast 23 stycznia zarówno na komputerach PC, jak i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Kto już dzisiaj chce jednak sprawdzić wszystkie nowości w Dishonored 2, pobierze beta update postępując zgodnie z poniższą instrukcją. Zaraz pod nią przypominamy, co wprowadza omawiana aktualizacja.

  • Zaloguj się do Steam.
  • Kliknij PPM na Dishonored 2 w swojej bibliotece.
  • Wybierz Ustawienia.
  • Wybierz Bety.
  • Pojawi się menu rozwijane. Wybierz aktualizację beta.
  • Wybierz OK.
  • Zaczekaj kilka minut, aż Dishonored 2 powinien się zaktualizować.
  • Po zakończeniu, Dishonored 2 powinien wyświetlać się w twojej bibliotece jako Dishonored 2 [BetaPatch].

Aktualizacja Dishonored 2 wprowadzi tryb dla twardzieli

Łatka to przede wszystkim nowość w postaci niestandardowych ustawień poziomu trudności. Przykład? Od teraz za pomocą jednego suwaka zmienisz efektywność ukrywania się za osłonami. Aktualizacja wprowadza ponad 20 podobnych suwaków, które wpływają na wiele aspektów rozgrywki: od szybkości działania strzałek usypiających po liczbę aktywnych przeciwników, którzy najprawdopodobniej zaatakują gracza jednocześnie – tłumaczy Bethesda.

Ciekawie brzmi również tryb dla twardzieli. Jeśli wybierzemy go rozpoczynając nową grę, będziemy mieli tylko jedno życie (groźba ostatecznej śmierci), nie zapiszemy również ręcznie oraz nie odczytamy stanu gry.

Po pobraniu i zainstalowaniu drugiej aktualizacji gry uzyskasz też możliwość ponownego przejścia każdej wcześniej odblokowanej misji. Dzięki temu łatwiej zdobędziesz osiągnięcie „Czyste ręce” i „Duch”. Uwaga: po uruchomieniu takiej misji zachowa ona szczegóły twojego poprzedniego przejścia (postać, poziom chaosu, runy, pieniądze, wybory itd.) – zaznacza deweloper.

Nadchodząca aktualizacja Dishonored 2 to również inne poprawki oraz nowości. Szczegółowa lista zostanie udostępniona już wkrótce.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: