Nowy dodatek do Hearthstone już w sierpniu

Oto szczegóły dodatku Pewnej nocy w Karazhnie.

Blizzard zapowiedział wydanie dodatku do Hearthsone o nazwie Pewnej nocy w Karazhnie. Dodatek będzie zawierać 45 nowych kart, które twórcy będą udostępniać w ciągu czterech tygodni. Nowością w dodatku będą przede wszystkim całkiem nowe potwory – niezwiązane z World of Warcraft, a nawiązujące stylistyką do disco w latach 70.

Cały dodatek ma kosztować 18 euro, ale prolog będzie darmowy. Tam gracze będą mogli wcielić się w Medivha. Więcej na temat dodatku znajdziecie w poniższym zwiastunie.

Pewnej nocy w Karazhnie będzie do kupienia od 12 sierpnia.

Już 50 mln graczy sięgnęło po Hearthstone

Debiut poprzedniego dodatku był okazją do podsumowania dotychczasowej drogi Hearthstone w świecie gier. Jak podał Blizzard w okolicach maja, w Hearthstone gra już 50 mln osób.

Trzecie rozszerzenie o tytule Przedwieczni Bogowie, już można pobierać, więc zapewne przyniesie zalew kolejnych graczy. Gracze z całego świata mogą dodać do swojej kolekcji i korzystać w walce ze 134 nowych, wynaturzonych i oplątanych mackami kart, wśród których znajdują się legendarni Przedwieczni: C’Thun, N’Zoth, Yogg-Saron i Y’Shaarj.

To przyprawiające o dreszcze rozszerzenie wywraca całą dotychczasową wiedzę na temat Hearthstone do góry nogami. Zaprzyjaźnieni sprzymierzeńcy ulegli podstępnym podszeptom, pojawiły się nowe potwory, a na arenę zdarzeń ponownie wkroczyli Przedwieczni Bogowie Azeroth, aby roztoczyć swoje złowrogie wpływy i całkowicie odmienić losy potyczek dzięki swoim specjalnym mocom.

Szczególnie chętny do podzielenia się swoimi darami z bywalcami karczmy jest C’Thun – gracze otrzymają kartę tego legendarnego boga, a także dwie karty o nazwie „Krzewicielka Zła” w pierwszym otwartym pakiecie z rozszerzenia Przedwieczni Bogowie.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.