Nowy cykl wydarzeń “Kroniki II Wojny Światowej” w grze War Thunder

Do gry War Thunder powraca seria scenariuszy związanych z najsłynniejszymi bitwami II Wojny Światowej i która potrwa aż do maja.

Gaijin Entertainment, twórca gry War Thunder, czyli MMO osadzonego w klimatach II Wojny Światowej, wprowadził do rozgrywki wydarzenia oparte o najsłynniejsze bitwy z tego okresu – Kroniki II Wojny Światowej. Każdy gracz codziennie może wziąć udział w rekonstrukcji wydarzeń rozgrywanych na różnym teatrze działań wojennych II WŚ. Aktualizacja gry i zmiany na wspomnianym obszarze walk będą następowały codziennie o godz. 14:00 polskiego czasu i potrwają aż do 9 maja. Dodatkowo w tym roku na najlepszych pilotów i czołgistów czekają nagrody specjalne, które można zdobyć za wykonanie określonej liczby codziennych zadań pobocznych związanych z Kronikami.

W tym tygodniu gracze wezmą udział w bitwach rozgrywanych m.in. na obszarze pustynnej Afryki Północnej, na terenie mroźnego Stalingradu czy na oblężonej i odciętej od świata Malcie. Łącznie Gaijin Entertainment przygotował ponad 70 różnorodnych potyczek. Twórcy gry wykonali także ukłon w stronę polskich fanów, którzy wezmą udział w Kampanii Wrześniowej 1939 roku.

Na tych, którzy podejmą wyzwanie, wezmą udział w Kronikach i zrealizują zadania poboczne czekają nagrody w postaci unikalnych pojazdów. Wśród nich do zdobycia są czołgi A34 Comet Żelazna Pięść IV i KV-2 model z 1940 roku oraz dwa samoloty – wodnosamolot MBR-2 i P-38J używany przez asa amerykańskiego lotnictwa, Richarda Bonga. Ponadto przewidziane są jeszcze inne gratyfikacje za mniejszą liczbę wykonanych misji, w tym np. losowo wybrany kamuflaż dla pojazdów.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet