Nowości w PES 2017 – takiej opcji jeszcze nie było w całej historii serii

Nowości w PES 2017 – takiej opcji jeszcze nie było w całej historii serii
E-sport Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne

Konami zapowiada pojawienie się specjalnej funkcji w PES 2017, która umożliwi graczom udział w e-sportowej Lidze PES.

Od teraz dostęp do usługi będzie łatwiejszy dla wszystkich graczy. Po raz pierwszy w historii serii, w PES 2017 pojawi się specjalny tryb umożliwiający graczom udział w meczach oficjalnej Ligi PES.

– Wraz z rozwojem serii PES szukamy nowych sposobów na umocnienie marki w segmencie e-sportowym – mówi Jonas Lygaard, Senior Director departamentu Brand and Business Development w Konami Digital Entertainment B.V. – W najbliższych miesiącach będziemy integrować szalenie popularną Ligę PES, która stanie się integralną częścią PES 2017 i kolejnych odsłon. Dzięki niej każdy posiadacz PES w łatwy sposób będzie mógł brać udział w organizowanych turniejach.

Premiera Pro Evolution Soccer 2017 odbędzie się 15 września. Gra dostępna będzie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie 259,90 zł, a także na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360 – w cenie 199,90 zł) oraz na komputerach PC (199,90 zł).

Źródło: Techland

Demo PES 2017 już do pobrania na PS4, PS3, Xbox One i Xbox 360

Konami obiecało, że od 24 sierpnia europejscy posiadacze konsol PlayStation 4, PS3, Xbox One oraz Xbox 360 będą mogli pobierać demo PES 2017. Obietnicy dotrzymano i kto chce, może sięgnąć po wersję demonstracyjną nowej piłki nożnej odwiedzając PS Store lub Xbox Store.

Poniżej podajemy linki do pobrania demo PES 2017, a żeby zabić nudę podczas ściągania, polecamy włączyć filmik wrzucony na sam koniec tej wiadomości, zawierający starcie Barcelona vs Arsenal. To dwie z drużyn, które będziecie mogli wybrać w próbnej wersji Pro Evolution Soccer 2017. Zespołów jest oczywiście więcej. Pełną zawartość dema przypominamy zaraz pod linkami.

Co z posiadaczami komputerów PC? Póki co Konami nie wspomina o blaszakach, lecz pamiętajcie, że wersja demonstracyjna poprzedniej odsłony Pro Evolution Soccer również została wypuszczona najpierw na konsole, a dopiero po miesiącu na PC. Zatem bardzo możliwe, że tym razem sytuacja się powtórzy.

Demo PES 2017 do pobrania – oto linki:

Demo PES 2017 – co zawiera?

Dziewięć drużyn:

– CLUB ATLÉTICO DE MADRID
– ARSENAL FC
– FC BARCELONA
– CA BOCA JUNIORS
– CA RIVER PLATE
– SC CORINTHIANS PAULISTA
– CR FLAMENGO
– Reprezentacja Niemiec
– Reprezentacja Francji

Dwa stadiony:

– Camp Nou
– Neu Sonne Arena

Bonus do wykorzystania w pełnej wersji gry:

– 10,000 GP

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie